Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz w życiu dodałem swój pakiet (react hook) do npmjs.com, zawsze myślałem, że tylko katalog bibliotek i źródło pobiera się z GitHub, a oni naprawdę zapisują pakiety na swoim serwerze...

Npmjs.com jak Github należą do firmy Microsoft, muszą mieć potężne serwery aby zapisywać wszystko osobno...

Niestety od-publikowałem swój pakiet, ponieważ znalazłem błąd i nie chciałem aby ktoś go widział, a żeby ponownie pod tą samą nazwą coś dodać muszę zaczekać 24h.
Więc nie zdradzam nazwy abyście mi nie zaleli :3


PS. Facebook naprawdę szybko działa, dodałem Issue do facebook/react, odpisałem, a za 2min dostałem odpowiedź abym zaktualizował react-devtools-core który zaktualizowali 10min temu na npmjs... https://www.npmjs.com/package/react-devtools-core

W Facebook jednak dbają o użytkowników o_o

#microsoft #github #npm #programowanie
  • 3
@PoteznyMagWody: Ale mogę Ci zdradzić, że mój hook w łatwy sposób potrafi fetchować i wysyłać dane APIs :)
Próbowałem napisać w TypeScrpt, ale wszystko wyglądało jak "any" :( wiec tylko babel do kompilacji użyłem :(

Najważniejsze, że jest wygodny i działa...

Mój hook waży niecałe 5kb i jest mega wygodny, sam używam go do projektów i postanowiłem się podzielić :)