Wpis z mikrobloga

Dzień z życia tatuażysty

Zapewne wiecie, że ciężko współpracuje się z kobietami (a jeżeli na #tinder rozmawia Wam się podobnie to naprawdę współczuje), pracowałam kiedyś w kosmetyce, to, że się umawiały i nie przychodziły to był standard. Myślałam, że tatuaże robi sobie inny klient, bardziej konkretny, a tu non stop wiadomości typu:

„-CHCE TATUAŻ
-jaki? Proszę wysłać przykłady, jakie tatuaże się Pani podobają i jakiej orientacyjnie to ma być wielkości lub w którym miejscu na ciele
-NIE WIEM, MAŁY”
To nie są rzadkie przypadki

Sytuacja 2:
„Chce zrobić kilka małych tatuaży, chciałabym to fajnie jakoś połączyć” i w tym momencie ani ja, ani nikt w moim otoczeniu nie rozumie czy chodzi o kilka małych czy jeden duży tatuaż złączony z kilku małych, a po dopytywaniu przez 15min, które z powyższych miała na myśli, odpowiada, że to ma być taki 25cm (co nie jest małym tatuażem ani kilkoma) xD

Sytuacja 3:
„A jakiś gratis 1cm tatuaż będzie?”

Sytuacja 4:
„Hej, chciałabym to
-Ok jasne, mam taki pomysł, że możemy zrobić to w taki czy w taki sposób, to będzie dobrze wyglądać
-Ok, wyślij mi projekty i zdecyduje czy chce”
xD

Sytuacja 5:
„Hej wiesz co nie mam z kim zostawić córki, mogę ją wziąć ze sobą?
-To miejsce gdzie są detergenty i igły, więc pod warunkiem, że będzie spokojne” (zawsze w takiej sytuacji żałuje tej zgody, bo dzieci nie są spokojne, ale już projekt zrobiony to mi szkoda)

I to nie jest tak, że ja się jakoś specjalnie na nie złoszczę, jestem dla nich niemiła, tylko takie rozmowy męczą psychicznie i później przy tworzeniu projektu mogą wyjść niedomówienia.

Dla porównania typowa rozmowa z mężczyzną:
„Chciałbym taki czy taki tatuaż”
-Ok, zaprojektuje, koszt to..jaka data Ci pasuje? zaproponuje np
-Ok mi pasuje”
No i umówione xD

Przytulas dla wszystkich pracujących w usługach
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pracbaza #praca #tatuaze
Magdozaur - Dzień z życia tatuażysty 

Zapewne wiecie, że ciężko współpracuje się z...

źródło: comment_1621339638RV0LSGk47xXclwJf5Ch1TM.jpg

Pobierz
  • 99
@Magdozaur dlatego masz później takie niedomówienia czy też głupie pytania a ludzie to wykorzystują i piszą jak #!$%@?.

Ja zawsze jak daje ogłoszenie swojej firmy to na końcu pisze nie odpowiadam na SMS gdyż ludzie pisali mi takie abstrakcyjne pytania o różne rzeczy a w 99 % nigdy nie dochodziło do realizacji zlecenia. Na telefon jak ktoś dzwoni znaczy że jest konkretny i zdecydowany.
@Tessadija:

Tusz ci uderzył do głowy że tak się obruszasz?

Dowody na związek tatuażu z zaburzeniami psychicznymi pochodzą z badań nad obecnością objawów psychopatologicznych u osób nieleczących się psychiatrycznie, a posiadających tatuaże oraz u posiadaczy tatuaży leczonych psychiatrycznie. W tych badaniach wykazano, że zarówno w grupie mężczyzn, jak i kobiet z tatuażami częściej stwierdza się alkoholizm, nadużywanie narkotyków, zachowania impulsywne oraz ryzykowne, a także zaburzenia osobowości. Częstsze są także samookaleczenia, mające
@Magdozaur: A co jest złego w #4?
Ja bym chciał zobaczyć projekt, zanim się zdecyduję.
Przecież możesz osobno wycenić koszt projektu i wykonania, nie?
@Magdozaur moja partnerka jest tatuazystką i ma dokladnie to samo. Albo np tatuaz umowiony na 11:00. O godzinie 11:30 kobita dzwoni ze juz dojezdza, zaraz bedzie. O godzinie 12:30 telefon juz wylaczony, zero kontaktu. Albo bardzo często komus w dzien tatuazu umiera babcia/mama/chomik kurna cokolwiek, katastrofa w ruchu lądowym, ni #!$%@? ich nie bedzie, bedą pisać. Tak jakby ktos ich zmuszał czy cos. Za pierwszym razem pomyslalem "kurde #!$%@?.." a po ktoryms
@grv_: wytłumaczyłam już wcześniej, nikt nie będzie pracował dla Ciebie za darmo, robił projektu kilka dni a Ty jednak powiesz „No nie, jednak nie chce tatuażu”. Oczywiście, po wpłacie zadatku za prace nad projektem to jest możliwe, ale one w takiej sytuacji na słowo „zadatek” za czas i pomysł, mówią: to do widzenia.
@frex: O kruca ale oranko xD

Da mnie wieczna pompa z ludźmi z tatuażami
a) bo zapisują na ciele ważne dla siebie daty, symbole, aspekty bo nie umieją och zapamiętać ergo nie są dla nich ważne xD
b) wydaje im się ze jak oznacza się danym atrybutem to nagle przejmą jego przymioty

I potem #przegryw lata z tatuażem smoka bo wydaje mu się wtedy ze przejmie moc #chada

C) bardzo mała
@Magdozaur aa zrozumiałem że baby nie przychodzą :p powiem Ci tak, niestety stereotypy z czegoś się wzięły i niestety tak to wygląda. Zatrudnij asystentkę niech się obtyka z tymi pachołami xd
@frex: ale to przecież tylko twoja interpretacja badań tak, żeby się zgadzała z tezą którą postawiłeś.

Dowody na związek tatuażu z zaburzeniami psychicznymi pochodzą z badań nad obecnością objawów psychopatologicznych u osób nieleczących się psychiatrycznie, a posiadających tatuaże oraz u posiadaczy tatuaży leczonych psychiatrycznie. W tych badaniach wykazano, że zarówno w grupie mężczyzn, jak i kobiet z tatuażami częściej stwierdza się alkoholizm, nadużywanie narkotyków, zachowania impulsywne oraz ryzykowne, a także zaburzenia