Wpis z mikrobloga

@enforcer: Ja przymknąłem, od dawna w gry gram głównie dla fabuły i tu generalnie jestem zadowolony, choć wolałbym żeby zakończenie było w 100% dobre i by można było zrobić jakąś kontynuację. Choćby po to że gra ma potencjał a jednak nie wyszła najlepiej, druga część mogłaby domknąć serię w dobrym stylu. Immersja jest ok, choć moim zdaniem za duża jest rozbieżność między czasem trwania fabuły głównej a zadań pobocznych. Grając
  • Odpowiedz
@Cyslav: no właśnie nie do końca. Technicznie jest to mieszanka prymitywnych rozwiązań i cudów techniki. Graficzno fizyczne rozwiązania są nowatorskie i z najwyższej półki, tylko.... To ciężko zobaczyć, a w podstawach Gameplay owych kuleje strasznie w wielu miejscach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@enforcer:

@Cyslav: jak przymkniesz oko na parę niedoróbek to gra daje coś czego dawno już w innych produkcjach nie doświadczyłem - immersja, Night City naprawdę mnie wciągnęło.

@enforcer: zgadzam się w 100%
  • Odpowiedz
@clickPLUS: W tym miesiącu wyszedł już Resident Evil 8 i Mass Effect, dzisiaj Days Gone na Steam, za tydzień DLC do Iron Harvest i ta śmieszna polska gra Land of War, 1 czerwca wychodzi Necromunda Hired Gun. I pewnie coś jeszcze, ale już zapomniałem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enforcer: nie ma żadnych klas,zostałeś oszukany przez Iwińskiego( ͡° ͜ʖ ͡°). Mi zajęło 80h zwiedzałem każdy kąt, fabuła dobra ale wieśkowi nawet do pięt nie dorasta
  • Odpowiedz