Wpis z mikrobloga

@ChochlikLucek: nic oficjalnego, raczej dedukcja - chociażby po streamach Sasko, dlugim oczekiwaniu na kolejne poprawki oraz sam fakt że wedlug rysunku drogowego od redow DLC miały być mniej wiecej w polowie roku. A no i coś od 2 tygodni na kanałach redow coś tam wrzucają ( małe info np ilu graczy osiągnęło maks level )
  • Odpowiedz
@Arcturus_Betelgeza: aktualnie jestem po wątku z Rogue i po odwiedzeniu "grobu" Silverhanda, fabułę pcham dalej dopiero wtedy jak ogarnę większość misji pobocznych - w tym momencie jestem na 30lvl i 50 reputacji.
  • Odpowiedz
@NaopaK: myślę, że jak skończę kidem to zrobię sobie przerwę od gry i po jakimś czasie zacznę od nowa inną klasą i tyle ¯\_(ツ)_/¯ jakieś tam nowe wątki fabularne przecież są.
  • Odpowiedz
@enforcer: W tej grze problemem są nie tyle bugi co fakt, że ona pod względem technicznym jest po prostu prymitywna. Durni NPC, mało aktywności w mieście, model walki wręcz moim zdaniem okropny. To jest dobra gra fabularna ale nie sandbox na jakiego była kreowana.
Choć muszę przyznać, że jest kilka rozwiązań, które moim zdaniem są bardzo na plus:
- brak cutscenek - wszystko dzieje się na żywo, podczas rozmowy z
  • Odpowiedz
@Cyslav: jak przymkniesz oko na parę niedoróbek to gra daje coś czego dawno już w innych produkcjach nie doświadczyłem - immersja, Night City naprawdę mnie wciągnęło.
  • Odpowiedz