Wpis z mikrobloga

@enforcer: A jak grasz? Haker i po cichu? Czy na pełnej k----e i ogień? Ja poszedłem w hackowanie na maxa i bardzo przyjemnie grało mi się takim buildem :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Nihas Nie wiem czy to jest jasne, ale chodziło o mi o walke wręcz w sensie bijatyki. Przeciwnicy notorycznie zadają obrażenia, mimo że ich ciosy fizycznie nie dotykają postaci i jest to strasznie irytujące. W dodatku znowu wyszły tu niedoróbki techniczne i w efekcie najlepsze rozwiązanie to wykorzystywanie tych niedoróbek, np. Ja ostatnia walkę do krwi przeszedłem po prostu waląc gościa z mocnego ciosu w odpowiednim momencie kiedy brał na mnie
  • Odpowiedz
- możliwość zakupu i realnego posiadania samochodu - coś czego w sumie nie było w żadnym gta, np w 5 wprowadzili wszystkim postaciom auta ale nie dało się ich zmienić


@Cyslav: oczywiście że było. kupowało się garaż i parkowało się w nim auta, które kupiło się przez stronę internetową
auto startowe w niczym nie przeszkadza, przynajmniej zawsze ono jest i nie trzeba kraść losowego
  • Odpowiedz
  • 0
@Emporio no tak to ja wiem, ale po pierwsze równie dobrze można sobie te auta ukraść, więc zarabianie i kupowanie nie daje żadnej satysfakcji, a po drugie w misjach i tak postacie jeżdżą tylko tym co dostały na starcie. A w CP np. w misji z wyścigami z claire można sobie nawet wybrać czy jedziemy swoim czy jej autem.
  • Odpowiedz