Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ari93: teraz doszło prawie 15zl na miesiąc za nic
Wsunie opłat strasznych mam prawie 30zl na miesiąc a energia wychodzi średnio 0,41-0,45 za kWh mam g12w

W G11 było coś koło 0,55-0,57zl
  • Odpowiedz
@Antorus: Opie jak to twoja kawalerka to kup sobie piec gazowy, nie wiem jak to robisz ale za ogrzenie 160m2 w kamienicy 3.2m wysokości płacę 400-500zł miesięcznie (gaz) z wodą. (Przed kopaniem)
Teraz nie wiem bo nie widziałem jeszcze rachunku ale pewnie mniej, bo karty ogrzewały mieszkanie.

A za prąd teraz też 500zł ale mam kilkanaście kart graficznych i teraz one trochę grzały w zimie.
  • Odpowiedz
@Valorcrest: Mój ojciec za dom 230m plus garaż tyle nie płaci. Nadal mieszkają 4 osoby (rodzice i młodsze rodzeństwo), każdy na swoim kompie w szkole/pracy. Do tego poza sezonem grzewczym bojler. O reszcie sprzętów typu pralka, zmywarka, tv nie wspominam nawet. Może ktoś się wpiął do Ciebie na lewo?
  • Odpowiedz
@Valorcrest: ten watek jest pocieszający ze nie tylko ja tak mam.U mnie dla 6 osob z grzaniem wody wychodzilo 700-800 na miesiac,bez grzania jeszcze sprawdzam bo cos nadal sporo schodzi (ostatnio bylo 400 za okres 40 dni) ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jest indukcja na ktorej codziennie idzie duży obiad + jakies podwieczorki co kto ma ochotę. Jest komp gamingowy jakies 12-14h dziennie i jest tez telewizor
  • Odpowiedz
@onionspirit: to ja mieszkając samemu, 9-11 h codziennie poza domem, później TV/kąkuter płacę obecnie 160-170 zł, więc jestem w stanie uwierzyć, że to nie fake.
  • Odpowiedz
@Valorcrest: @Soczi: u mnie w domu dwurodzinnym wychodzi średnio 450zł, mieszka 5 osób. To rachunek jednej rodziny bo za cały dom wychodzi średnio 900zł. Więc nie, to nie fake. Jeżeli są dorośli ludzie którzy sporo czasu spędzają w domu plus jedna osoba na HO to tak to wygląda.
  • Odpowiedz