Wpis z mikrobloga

@PiersiowkaPelnaZiol:
1. Ludzie są zmęczeni lockdownem a konfederacja jako jedyna proponuje jego zniesienie
2. Konfederacja wygrała internet poprzez Korwina już 10 lat temu. Teraz to procentuje
3. Popularność wśród młodych mężczyzn niesie się jak moda. Musiałem uświadamiać niektórym znajomym że Bosak nie zalegalizuje aborcji ani marihuany, bo oni byli o tym święcie przekonani.
Jednym słowem zachowaj spokój, takie rządy konfa+PiS zamordują patoprawice w Polsce na kilkanaście lat
  • Odpowiedz
@jajko_na_twardo: nie nie głosuję także na lewicę, osobiście liczę na partię którą kiedyś może powstać a @Bounty: ma w niej duży udział,

chciałbym normalne podatki, normalny światopogląd seksualny + aborcje legalną, atom, energia, gospodarka wodna, normalne sądy, prostsze prawo podatkowe itp.

a za obraze narka frustracie.
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: przeciez wasz idol koroluk wypisywal takie same bzdury spermiarskie, tylko wtedy pisaliscie ze to tylko satyra xD Konfederacja chce obnizyc podatki i za to nalezy im sie cześć i chwała i bede na nich glosowal chocby chcieli wprowadzac vadamecum ojca korwina zamiast konstytucji
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Dzięki za grafikę - ładnie zebrane rzeczy, które pokazują co mnie w-----a w tej partii.

No ale kurde - tak przyznam bez bicia, że na nich głosują. Mimo, że ich postulaty względem polityki społecznej są totalnie ujowe (swoją drogą polityka społeczna zawsze moim zdaniem powinna być decydowana podczas referendum), to nie ma partii w Polsce, która by reprezentowała moje poglądy pod względem i polityki gospodarczej i społecznej. Obecnie wybrałem partię na, którą będę głosował pod względem gospodarczym, gdyż sorka ale jest to obecnie ważniejsze. (tu cytat z mojej dawnej odpowiedzi):

już tam uj - jedyne co w-----a mnie w konfie to jest te ich gadanie o aborcji, związkach partnerskich i w sumie jeszcze to gadanie o Kościele
  • Odpowiedz
@Dorken: Nie mam zielonego pojecia skąd wezmą pieniadze. Jestem szarym kowalskim, zaden ze mnie ekonomista czy uczony. Glosuje na nich bo odpowiada mi ich program. Wystarczy mi obnizka podatków i to ze bede zarabial wiecej przez np likwidacje podatku dochodowego
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: Glosuje na konfederacje bo mam do tego prawo i szkoda ze jestem obrazany przez swoje poglady polityczne. Nawet jesli mam iq na minusie to jednak taki glupek jak ja nigdy nie obrazil drugiego czlowieka za jego poglady i preferencje polityczne gdyz kazdy ma prawo do wlasnych przekonan. Przepraszam ze mam prawa wyborcze i wlasne poglądy
  • Odpowiedz
@MisterTwister daleko im do partii idealnej? Kurde, no nie przesadzaj, chcą tylko stworzyć państwo kościelne z prawem kościelnym, schować gejów do piwnicy, zmuszać kobiety do rodzenia martwych płodów oraz dzieci gwalcicieli, nie mają programu gospodarczego, chcą wyjść z UE, wspierają reżim Łukaszenki, a ty mówisz, że daleko im do partii idealnej? XD w normalnym świecie nie miałbyś praw wyborczych niedouczony tfu kucu.
  • Odpowiedz
@Dorken: To czy bedziemy j----i sie okaze jak konfa doszlaby do wladzy, i tak ja jako wyborca nie mam nic do stracenia skoro i tak j---e nas pis na przemian z po. Jezeli gdyby konfa doszlaby do wladzy i byloby to samo to przyznam Ci racje, przeprosze i wyrażę skruche, zas w chwili obecnej daje im szanse poniewaz nie byli jeszcze u tej wladzy i nie mogli sie wykazać.
  • Odpowiedz