Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś chce rozmontować sporą część państwa, to chcę wiedzieć - albo skąd weźmie na to kasę


@reynevayen: Ale ty k---a geniuszu ta zmiana wprowadza tylko mniejsze koszta księgowości po stronie przedsiębiorcy i mniejsze koszta rozliczania vatu po stronie US. XD

Nałykałes się k---a lewicowej propagandy i widać właśnie jak to jest jak rozmawia się o czymś, o czym nie ma się zielonego
  • Odpowiedz
tak gospodarczo mają bardziej poukladane w glowie od reszty partii


@stachuprzytelefonie: krótkie pytanie - wiesz ile będą kosztowały budżet ich zapowiedzi? Drugie pytanie - pokazali gdzieś wyliczenia jak po ich pomysłach ma wyglądać budżet i ile nadwyżki/deficytu będą mieć?

  • Odpowiedz
Ale ty k---a geniuszu ta zmiana wprowadza tylko mniejsze koszta księgowości po stronie przedsiębiorcy i mniejsze koszta rozliczania vatu po stronie US. XD


@Hatespinner: No to dawaj jakieś wyliczenia albo opracowania na ten temat.

Nałykałes się k---a lewicowej propagandy i widać właśnie jak to jest jak rozmawia się o czymś, o czym nie ma się zielonego
  • Odpowiedz
No to dawaj jakieś wyliczenia albo opracowania na ten temat.


@reynevayen: Ale czy ty k---a rozumiesz na czym polega takie przekształcenie, że potrzebujesz wyliczeń? Bo jestem przekonany, że nie.

Lewica nie chce rozmontować połowy państwa


@reynevayen: Jak to k---a nie? XD Logicznie jak ma więcej w programie, to chce "rozmontować" więcej, tak czy nie?
  • Odpowiedz
ależ trolle pisolewicy się uaktywniły xD
Młodzi to więksi zamordyści i komuchy niż starzy. Taki Miller jest teraz wyzywany od prawaków xD
Nie ma już ratunku, absolutnie żadnego, podatki będą tylko rosły, bo tego chcecie, tylko potem nie wykopujcie 21321 podatku kolacji pis-lewica, bo sami tego chcecie
Pozdrawiam serdecznie
  • Odpowiedz
Ale czy ty k---a rozumiesz na czym polega takie przekształcenie, że potrzebujesz wyliczeń? Bo jestem przekonany, że nie.


@Hatespinner: No ale piszesz, że to "mniejsze koszta rozliczania vatu po stronie US". To się chce dowiedzieć ile się w ten sposób zaoszczędzi i na co to pójdzie.

Jak to k---a nie? XD Logicznie jak ma więcej w programie, to chce "rozmontować" więcej, tak czy nie?


@Hatespinner: Lewica chce usunięcia
  • Odpowiedz
No ale piszesz, że to "mniejsze koszta rozliczania vatu po stronie US". To się chce dowiedzieć ile się w ten sposób zaoszczędzi i na co to pójdzie.


@reynevayen: A co to ma do samej zmiany, która generuje przychód? Czyli już sam punkt nie jest populizmem? Czy może po prostu nie rozumiesz co to znaczy "populizm"?

Lewica chce usunięcia połowy
  • Odpowiedz
A co to ma do samej zmiany, która generuje przychód? Czyli już sam punkt nie jest populizmem? Czy może po prostu nie rozumiesz co to znaczy "populizm"?


@Hatespinner: To ma do samej zmiany, że jeśli ktoś grzebie w systemie podatkowym, to chciałbym zobaczyć wyliczenia ile coś będzie kosztować/ile się zaoszczędzi i albo skąd weźmie się pieniądze/na co oszczędności pójdą.

Skąd wziąłeś połowę? Natychmiast pokazuj gdzie Konfederacja mówi o połowie
  • Odpowiedz
  • 0
@Yamikaze szanuje za taki długi post, ale dla wykopków zawsze kwestie społeczne beda ważniejsze, bo są po prostu prostsze w zrozumieniu i takie nowoczesne
  • Odpowiedz
To ma do samej zmiany, że jeśli ktoś grzebie w systemie podatkowym, to chciałbym zobaczyć wyliczenia ile coś będzie kosztować/ile się zaoszczędzi i albo skąd weźmie się pieniądze/na co oszczędności pójdą.


@reynevayen: Nie, my rozmawiamy o tym, czy to jest populizm. Ta zmiana zawsze wprowadzi mniejsze wydatki, po stronie przedsiębiorców i US. Prosta logika. Więc twoim zdaniem, jeżeli wprowadzasz zmianę która coś upraszcza - a co za tym idzie - pomniejsza koszty operacyjne, to jest populizm, czy nie?

Polecam sięgnąć po słownik i sprawdź co kryje się pod hasłem
  • Odpowiedz
Glosuje na konfederacje bo mam do tego prawo i szkoda ze jestem obrazany przez swoje poglady polityczne.


@MisterTwister: ale ty nie masz poglądów politycznych, tylko łykasz najtańszą, polityczną kiełbasę. Wyborcy pisu są bardziej ogarnięci od ciebie, bo wiedzą, że jak zagłosują na pis to dostaną coś fizycznie, a ty wierzysz w bajki.

Przepraszam ze mam prawa wyborcze i wlasne
  • Odpowiedz
Więc twoim zdaniem, jeżeli wprowadzasz zmianę która coś upraszcza - a co za tym idzie - pomniejsza koszty operacyjne, to jest populizm, czy nie?


@Hatespinner: Ale nie rozpatrujemy tego punktu w oderwaniu od wszystkiego innego, ale jako część całego "programu". Chcą gdzieś majstrować to chcę zobaczyć wyliczenia. W swoich idiotycznych pomysłach idą najdalej, to ciąży na nich największy imperatyw udowodnienia, że wiedzą o czym mówią i wiedzą jak spiąć budżet.

Czyli pisanie wysrywów, bo nie masz żadnych konkretnych danych i chciałeś tylko pokreślić że g---o
  • Odpowiedz
Ale nie rozpatrujemy tego punktu w oderwaniu od wszystkiego innego, ale jako część całego "programu".


@reynevayen: Nie, to ty sobie wymyśliłeś jakaś zasadę rozpatrywania. XD Napisałeś że programu nie ma, a potem że CAŁY to populizmy, więc ja ci jasno pokazałem jakie bzdury opowiadasz i że nie rozumiesz co to znaczy populizm.

Jestem randomowym wykopkiem, to że ja rzucam hiperbolami to c--j.


@reynevayen: To znaczy, że nie wiesz
  • Odpowiedz
Nie, to ty sobie wymyśliłeś jakaś zasadę rozpatrywania. XD Napisałeś że programu nie ma, a potem że CAŁY to populizmy, więc ja ci jasno pokazałem jakie bzdury opowiadasz i że nie rozumiesz co to znaczy populizm.


@Hatespinner: Nie, napisałem że "program" konfy to populizm i lanie wody, więc jak już cytujesz to czytaj dokładnie. I tak, rozwalenie dochodów połowy (uwaga, hiperbola!) państwa bez uzasadnienia skąd wziąć na to kasę to
  • Odpowiedz