Wpis z mikrobloga

@KsiazePodziemi: No tak uwazam ze daleko im do partii idealnej, a skoro wg Ciebie byliby idealni gdyby zrobili u nas bialorus to raczej ty nie powinienes miec tych praw. Nie jestem kucem ponieważ swoatopogladowo jestem bardziej lewicowy
  • Odpowiedz
@Bounty: ma w niej duży udział


@PiersiowkaPelnaZiol: jeśli mówisz o #ruchliberate to niestety czarno to widzę. Nie daliśmy rady zawiązać struktur, obecnie wraz z częścią ludzi, którym się chciało jesteśmy w #mozemy bo zebrali już podpisy i mają struktury. Oczywiście ktoś tam jeszcze utrzymuje stronę i fb, ale to już nie ze mną
  • Odpowiedz
@Ulyssos: socjalizm jest to ustrój bazujący na utopijnej idei - kazdemu wg potrzeb, wszystko po równo i własność jest publiczna.
Otóż nigdy nie bedzie pewnie u nas 100% socjalizmu i nawet sie nie zbliżymy do tego z PRLu NATOMIAST kroczymy bardzo poważnie w te strone. To, że mamy gospodarke rynkową o niczym nie świadczy. Ustroje moga ewoluować.
Napisałem, że pis realizuje program socjalistyczny - to oznacza, że go realizuje ale czy
  • Odpowiedz
którym się chciało jesteśmy w #mozemy bo zebrali już podpisy i mają struktury. Oczywiście ktoś tam jeszcze utrzymuje stronę i fb, ale to już nie ze mną


@Bounty: a widzisz, nawet nie wiedziałem, aż tak nie śledzę nowych struktur politycznych, sprawdzę i zdanie wyrobię.
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Obecnie żadna partia mi w Polsce nie pasuje i nic nie wskazuje na to żeby się miało to zmienić. Jak światopoglądowo mi odpowiada, to gospodarczo jest komunizm 2.0, jak gospodarka mi odpowiada to poglądy są jak ze średniowiecza. Brakuje całkowicie liberalnej alternatywy i to jak jasna cholera.
  • Odpowiedz
@stachuprzytelefonie Ale oni nie mają dokładnego i szczegółowego planu gospodarczego, to co mówią w wywiadach to ot takie tam populizmy i puste słowa, że rynek ma być wolny, podatki niskie i biurokracja mała. Ja w liceum też sobie takie "programy" tworzyłem.
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: zachęcam do poczytania
https://partiamozemy.pl/
Mają dużo więcej niż mieliśmy my, bo są oficjalne twarze, są podpisy i mogą wystawić listę. Nie będę tu robił im reklamy, bo nikt mi nie dał upoważnienia, co do liberate to mogę tylko przeprosić zawiedzione osoby- wbrew sugestiom niektórych kucy nie stał za mną Mossad, jestem zwykłym mirkiem na etacie, i tak jestem zadowolony, że udało się zgromadzić 400 osób, zrobić stronę, znaleźć ludzi do
  • Odpowiedz
@Bounty: Czytałem już Mirku kiedyś o tym, podrzucałeś mi tą alternatywę - z tym że niestety brakuje tu chociaż minimalnej ekspozycji medialnej, jakichś happeningów żeby to ruszyć a potencjał jest spory na virala nawet.
  • Odpowiedz
@KsiazePodziemi: najlepszy ze wszystkich obecnych partii, poniewaz jako jedyni sa za zatrzymaniem tego rozdawnictwa na ktory my wszyscy ciezko pracujemy (niestety procz Bosaka). Nigdzie nie napisalem ze genialny.


@MisterTwister: ale oni nic nie wprowadzili, ich program to 6 mb pdfa na którym nie ma nic konkretnego poza ogólnikami.

nawet nie wiesz co by zrobili jakby mieli większość.
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Człowiek miał 18 lat to na Korwina głosował XD teraz to jak pomyślę o tym to aż wstyd.
'okolicznością łagodzącą' może być w tym przypadku to, że wszelkie korwinowskie twory, typu UPR, partia Korwin, WiP, KN, Wolność itd. mogą wydawać się najwyżej lekko kontrowersyjne w zestawieniu z Konfą, czyli mieszkanką korwinów z kato-faszystami, szurami, antyszczepami, zamordystami itd. Swoją drogą sam JKM z wiekiem co raz bardziej odpływa, choć już wcześniej
  • Odpowiedz
@Dorken:

Skąd Konfa chce wziąć na to pieniądze? PIT 0 to ok 66mld złotych straty w budżecie, prawie 15% naszych wpływów. Dobrowolny ZUS brzmi jak populizm, chyba że dążymy do prywatnej służby zdrowa jak w USA i zostawiamy inwestycję na emeryturę w rękach obywateli. Z tym, że jak wypłacić teraz renty i emerytury osób, które na tych emeryturach już są? To kolejne straty bez pomysłu jak je pokryć. Paliwo 3zł/l pewnie
  • Odpowiedz