Wpis z mikrobloga

@Hatespinner ło panie
Żeś z tym teraz srebrnym typkiem świetną kłótnie zrobił :v
(Popierałem Ciebie jak coś bo jeśli postulaty konfy można nazwać populistycznym to na to samo miano do potęgi zasługuje każda partia lewicowa)

Nie zapomnę tego wątku jakiś czas na pewno xD
Jeszcze raz powiedz, że kłamię.


@wcfilmowe: Mało, że kłamiesz, ty zwyczajnie łżesz. A dyskusja powinna się opierać na prawdzie i dobrej woli, bo inaczej pozabijamy się, a potem się okaże że to nieporozumienie. A używanie Caps Locka i dużej ilości liter x oraz D nie sprawia, że to co piszesz staje się bardziej prawdziwe, nic a nic.

HAHAHAHAHAHA dawno już się tak nie uśmiałem xDDDDDDD

1. Korwin uważa, że kobiety nie
Mam 39 i jedyna słuszna rzecz, którą zauważyłem, że robią, to pośmiewisko z sejmu i tym samym z całej polityki

@kuroszczur: Jesteś naiwny jeśli uważasz cyrk na wiejskiej za poważne miejsce. To zawsze było pośmiewisko.

nie modne, tylko każdy z IQ większym niż 70 zdał sobie sprawę, że są to zidioceni populiści.

@4kroki: Wysrywy karolaka oglądają tylko ci sami ludzie, wąskie grono.
@Hrabia_Horeszko: https://ewybory.eu/sondaze/

program partii to jest szczegółowy dokument wyliczający i przewidujący co trzeba zmienić, jak, ile to bedzie kosztować, podający różne możliwe scenariusze w zależnośći od sytuacji geopolitycznej, gospodarczej itd (np. inaczej podczas wojny Rosji z Ukrainą, inaczej działa się podczas pandemii

@JimNH777: To która partia miała program? Wygląda na to że żadna.
Nic tak nie wzmacnia prawicy jak żenujący poziom polskiej lewicy z PO na czele... wincyj LGBT, wincyj... to zaraz Konfa dojdzie do 20%
Mało, że kłamiesz, ty zwyczajnie łżesz.


@Jah00: Chwila, chwila. Cały twój post to odpowiedź na cytaty twoich bogów z konfy. Napisałeś takiego długiego fikoła, który jest klasycznym #!$%@? 14 letniego kuca "to nie tak wcale jest! Pan krul Korwin i doktur memcen to tylko tak mówią ty nie rozumiesz!!!! Oni nie to mieli na myśli tak naprawdę to inaczej jest!! ". Który cytat jest nieprawdziwy i w którym miejscu kłamię? Bo
@wcfilmowe: Zabawne, nazywasz mnie 14-latkiem, a sam zachowujesz się jak obrażone dziecko. Daj znać jak uspokoisz emocje i będziesz chciał porozmawiać, albo przeczytaj jeszcze raz co napisałem na spokojnie, bo nic nie zrozumiałeś i do niczego się nie odniosłeś. Z czym się nie zgadzasz? Gdzie coś nie tak napisałem? Skoro tak ważne są dla ciebie wypowiedzi polityków to słuchaj sobie dalej Morawieckiego i Kaczyńskiego w TVP, oni przepięknie mówią, będziesz zadowolony,
nic nie zrozumiałeś i do niczego się nie odniosłeś


@Jah00: co xDDDDDDDDDDDDDD
przecież od samego początku cię punktuję, a ty zmieniasz zdanie co komentarz i jesteś pod ścianą xD najpierw zarzucasz mi, że cytuję korwina, a zdanie później powołujesz się na jego opinię xD Nazywasz mnie kłamcą, a jakoś nie potrafisz wskazać nawet jednego słowa, które napisałem i nie jest prawdą (nie licząc tego ile masz lat, bo po prostu zgadywałem
@wcfilmowe: A możesz jakoś czytelniej mnie punktować, bo nie zauważyłem tego w ogóle. W którym miejscu zmieniłem zdanie?

najpierw zarzucasz mi, że cytuję korwina, a zdanie później powołujesz się na jego opinię xD


@wcfilmowe:
Ja ci nic nie zarzucam, tylko zwracam uwagę, że przypadkowe wypowiedzi polityków nie są projektami ustaw. Czy ty taką prostą rzecz jesteś w stanie zrozumieć? Chociaż jedną?

Nazywasz mnie kłamcą, a jakoś nie potrafisz wskazać nawet