Wpis z mikrobloga

@Hatespinner: Nie, dla każdego rozsądnego człowieka potrafiącego wnioskować sprawa jest jasna. Ja, powołuję się na niezależnych ekspertów w dziedzinie ekonomii, ty natomiast się nie potrafisz mi podać nic na obronę swojego stanowiska. Byłbyś żałosny, gdybyś nie był jednocześnie tak przygnębiająco śmieszny w swoim ślepym kucostwie.
  • Odpowiedz
Powolujesz się na coś czego nie rozumiesz - ergo - argument nie ma żadnego znaczenia w dyskusji.


@Hatespinner: Znaczenia nie ma twoje zaklinanie rzeczywistości - eksperci jadą po konfie jak po szmacie. xD

To ty masz stanowisko w tym temacie i ty je bronisz cymbale, kiedy to do ciebie dojdzie? xDDD Starzy ci się darli nad głową żebyś coś zrozumiał, przez całe życie?


No i opinia ekspertów to argument, którego
  • Odpowiedz
ma wklejanie linka do cyferki z d--y. XD Dawaj wyliczenia.


@Hatespinner: To więc lepsze cyferki niż te twoje, których nie przestawiłeś. xD

Opinia to nie jest dowód czegokolwiek cymbale. Zajechany po raz kolejny. XD


Oczywiście że to jest argument, jeśli opinia jest ekspercka i poparta obliczeniami. Odezwij się do pani Anny to może ci udostępni swoje obliczenia.
  • Odpowiedz
To więc lepsze cyferki niż te twoje, których nie przestawiłeś.


@reynevayen: Bo to ty miałeś przedstawić dane a nie ja, wciąż na nie zresztą czekamy. XD

Oczywiście że to jest argument, jeśli opinia jest ekspercka i poparta obliczeniami


@reynevayen: Chujami poparta. Udowodnij to. XD
  • Odpowiedz
@engineer: ej, wracaj, chciałbym usłyszeć tę logikę prowadzącą wprost do komunizmu.

Poczytaj o sprawie Amber Gold. Wyrok sądu był czytany przez parę miesięcy.


@patryk-dobrzynski:

Wyrok był czytany przez parę miesięcy, ponieważ wygrała praworządność. Znowelizowali prawo, aby nie trzeba było czytać listy poszkodowanych, a jedynie zostawić ją jako załącznik. Niestety nowelizacja nastąpiła za późno i nie mogła być zastosowana do wyroku, który nastąpił wcześniej. Praworządność, tylko i aż tyle.
  • Odpowiedz
Pisałem żebyś mi przedstawił wyliczenia, i to zarówno tytułem grzebania w vacie, jak i ile będzie oszczędności przynosić zwolnienie paru urzędników.


@reynevayen: Ale w dupie mam co ty pisałeś po tym, ja nie odpowiedziałeś na pierwszą kwestię. To, że odpowiesz pytaniem na pytanie nie sprawi że ktoś zapomni jak się ośmieszyłeś. XD

Swoich starych w to nie mieszaj


@reynevayen: Mogę twoja co najwyżej, jak już ode mnie wyjdzie
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: mnie to bardzo zastanawia, jak to jest możliwe, ze realnego poparcia ani pijaru nie ma żadna partia liberalna poglądowo i gospodarczo. I nawet nie chodzi o w-------e podatków w kosmos, ale rigcz i rozsądek w ich planowaniu. Jak widać społeczeństwa wola zamordyzm, gusla(konfa, PiS) albo socjal(kazda partia). Przykre, jacy głupi jesteśmy.
  • Odpowiedz
Ale w dupie mam co ty pisałeś po tym, ja nie odpowiedziałeś na pierwszą kwestię.


@Hatespinner: Odpowiedziałem, twoje tupanie nóżka tego nie zmieni. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tym niemniej znudziło mi się kopanie się z kucem i niańczenia dyletanta. Za parę lat z tego wyrośniesz, spokojnie.
  • Odpowiedz
Odpowiedziałem, twoje tupanie nóżka tego nie zmieni.


@reynevayen: Odpowiedziałeś dopiero po robieniu typowych dla lewactwa fikołków, po pytaniach na pytanie, odpowiedzią "wszędzie". Czyli twój argument jest takim samym zerem jak ty. Od samego początku pisałeś wysrywy bez pokrycia w danych, a na koniec się zesrałeś, bo ktoś nie chce się bawić w obalanie twojego chochoła. Tyle w temacie.
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Gardzę bardziej niż pisowcami, którzy się sprzedali za hajsik. Małolaty natomiast głosują na nich, bo uważają ich za poważna partie.

Wśród młodych do 29 roku życia, partia która chce batozyc gejow ma ponad 30 procent poparcia. Nie pozostaje mi nic innego napisać niż:

xd
  • Odpowiedz