Wpis z mikrobloga

Z okazji zbliżającego się dnia Matki (26 maja - nie zapomnijcie!) mamy dla Was #rozdajo, abyście mogli sprawić miłą niespodziankę tym niezwykle ważnym dla Was kobietom!

Do wygrania 100zł na zakup dowolnych produktów naszym sklepie, zasady klasyczne, 24h plusowanka, my dostajemy atencje, a mirkolos wyłania zwycięzcę do którego wyślemy paczuszkę!

Co możecie u nas zakupić?

Akurat ostatnio mocno poszerzamy ofertę, z każdym dniem dochodzą nowe firmy z #kosmetyki, a raczej #kosmetykinaturalne bo takie preferujemy! Znajdziecie u nas produkty np. popularnego na wykopie Sylveco, a już w tym tygodniu dojdzie chociażby Anthyllis czy Onlybio! Dla osób chcących poprawić/utrzymać jak najdłużej swoją #uroda, ale także dla osób zmagających się z problemami skórnymi jak #egzema #luszczyca itp.

Mamy też produkty do aromaterapii, w pełni naturalneolejki eteryczne lub olejki zapachowe i świece, aby stworzyć sobie albo swojemu #rozowepaski np. przyjemną relaksującą kąpiel. Apropos kąpieli to znajdziecie u nas też wszystkie niezbędne kosmetyki typu szampony, żele do kąpieli, mydła i wiele wiele innych.

Oferujemy też naturalne, ziołowe produkty wspierające wasze #zdrowie - maści końskie, maści dla #mikrokoksy wspierające regenerację po wysiłku i uszkodzeniach mięśni, czy maści przeciwbólowe oraz absolutny hit tzw. czeski amol czyli ALPA Francovka, czyli lek na każdy rodzaj bólu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trochęm tego jest, stale się rozwijamy, praktycznie co tydzień dochodzą nowe produkty, aczkolwiek staramy się mocno selekcjonować firmy, więc nie ma u nas masówki i parcia na milion produktów, wolimy powoli dodawać, ale wiedzieć że klienci będą zadowoleni. Jakby ktoś chciał być na bieżąco to zapraszamy do polubienia nas na FB (wrzucamy tam czasami zniżki i promocje tylko dla osób z FB) albo do obserwowania na wykopie nas lub naszego tagu #greenpharma (lub można czarnolistować, ale będzie nam przykro)
GreenPharma - Z okazji zbliżającego się dnia Matki (26 maja - nie zapomnijcie!) mamy ...

źródło: comment_1621261522fdmfIkai0yoilveqiLpt1c.jpg

Pobierz
  • 16
@GreenPharma: jeśli mój bombelek się pośpieszy i tydzień szybciej zechce przybyć na świat to zdążę załapać się na pierwszy Dzień matki i coś się przyda w prezencie tylko dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już niedługo będę mogła wejść na etap "dej, jestem madka to mi się należy", na razie liczę na szczęście w losowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@noname: Zapraszam do obserwowania sklepu w takim razie, bo jeszcze w tym tygodniu wprowadzimy specjalne produkty dla niemowlaków! Płyny do kąpieli nie powodujące łzawienia, płyny do czyszczenia butelek i powierzchni z którymi kontakt ma dziecko oraz dodatki do proszków do prania, aby można było bezpiecznie prać dziecięce ubranka! A to z pewnością się przyda! Gratulujemy mamo no i tradycyjnie, wychowaj jak swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziękuję, to łap kodzik GREENPHARMA10 - 10% zniżki na pierwsze zamówienie :)
A nie słyszałeś, bo jesteśmy malutcy, nie stać nas na olbrzymie kampanie reklamowe, więc powolutku sobie rośniemy i liczymy na polecanie nas przez klientów :)