Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanko,
polecacie jakiś konkretny model butów do treningu siłowego na siłowni? Nie jestem jakimś trójbojarzem, ale chciałbym, żeby podczas wykroków nie uciekały mi stopy i żeby generalnie dosyć pewnie stąpać po ziemi. Budżet nieduży, bo 200 - 250, ponieważ jak mówiłem, nie zajmuję się tym profesjonalnie.

#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #trening
  • 18
  • Odpowiedz
@xurlvx: Ja mam nike metcon, fajne są wyjmowalne wkładki pod pięty jak ktoś do siadów potrzebuje.
Ale to powyżej budżetu.
Może buty zapaśnicze? Solidna podeszwa, nie ślizgasz się, później 250 chyba da się kupić.
  • Odpowiedz
@xurlvx: Jeśli nie masz jakichś naleciałości, preferencji to dobrym wyborem są te takie buty "bare foot", od razu stopa będzie mogła trochę popracować. A jeśli nie, to zwykłe jakieś z płaską podeszwą (czyli nie do biegania - bez amortyzacji).
  • Odpowiedz
@inplaz: nie wiem czy to dobry pomysł z tymi butami bo możesz dosłownie "wyjechać" z tego buta, lepiej chyba wiązane brać na płaskiej podeszwie.
  • Odpowiedz
@Qbcia: może to kwestia tego że nie podnoszę bardzo dużych ciężarów ale do tej pory nie miałem z tym problemu. prawdę mówiąc to pewniej się w nich czuję niż w, dedykowanych pod martwy, kapciach od monster power
  • Odpowiedz