Wpis z mikrobloga

  • 220
Mój znajomy nie jest w stanie pojąć, że chodzę sobie w krótkich spodenkach do biura. Nawet nie wiedziałem, że te temat jest tak kontrowersyjny xD. Nie mam kontaktu z klientem, łaskom w biurze podobać się nie muszę. Jestem dobrze zbudowany, mam ładne nogi. Nie wiem co komu do tego jak jestem ubrany xD. Przestańcie się przejmować "co pomyślą inni", bo odparzycie se benka pozdro
#korposwiat #pracbaza
  • 51
@Krachu: w sumie wywalone w czym chodzą inni, ale w biurze niezależnie czy ktoś powiedział w co się ubrać czy nie wypada zachować profesjonalizm. I tak krótkie spodenki u mężczyzn jak i ubrania odsłaniające mocno dekolt/ ramiona/ uda/ plecy u kobiet to nie jest strój do pracy (chyba że pracuje się w Decathlonie na dziale plażowym). Zwykłe uniwersalne zasady dress codu stosowane od lat ¯\_(ツ)_/¯
@rozowyPrzegrywek wywalone mam, czy Grażynka siedzącą obok mnie w spódnicy i odsłoniętych stopach uważa mnie za profesjonalistę. Ważne, że za takiego uważa mnie mój szef, który też przychodzi do pracy "na krótko". ( ͡º ͜ʖ͡º) mamy rewolucję seksualną i uważam, że faceci też powinni odkrywać ciało xD
@MrGalosh: @Krachu: ale ja napisałam tylko że to po prostu nie jest zgodne z dress codem. Dress code i etykieta powstały po to, żeby unikać sytuacji niezręcznych, mogących spowodować negatywne emocje bądź zakłopotanie u innych osób. Nie interesuje mnie w czym chodzicie, ale pultanie się o te krótkie spodenki i podkreślanie że macie "piękne nóżki" to ten sam poziom co przyjście na ślub w długiej białej sukience, na pogrzeb w
ale ja napisałam tylko że to po prostu nie jest zgodne z dress codem.


@rozowyPrzegrywek: nie, nie, nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Napisałaś, że:

I tak krótkie spodenki u mężczyzn // to nie jest strój do pracy


Więc nadal się pytam - dlaczego nie jest** to strój do pracy?
Jeżeli w jakimś miejscu obowiązuje konkretny Dress Code, to ok, można się czepiać, jak ktoś się go