Wpis z mikrobloga

  • 220
Mój znajomy nie jest w stanie pojąć, że chodzę sobie w krótkich spodenkach do biura. Nawet nie wiedziałem, że te temat jest tak kontrowersyjny xD. Nie mam kontaktu z klientem, łaskom w biurze podobać się nie muszę. Jestem dobrze zbudowany, mam ładne nogi. Nie wiem co komu do tego jak jestem ubrany xD. Przestańcie się przejmować "co pomyślą inni", bo odparzycie se benka pozdro
#korposwiat #pracbaza
  • 51
@Krachu: pamiętam jak mój kumpel miał taką rozmowę z managerem że nie można w krótkich, po czym wyszli na open space i pierwsza laska która ich mija (180cm dłuuugie nogi) na nawet nie krótkie spodenki a shorty takie że mało jej dupa nie wystaje :P
Z tym że miały symboliczne kanciki i były na rajstopach dzięki czemu udawały strój biurowy

I się manago od niego odwalił
@Krachu: Jak nie masz określonego stroju do korpo to się tym nie przejmuj i chodź jak ci wygodnie. Obecnie można znaleźć wiele dość eleganckich shortow

Mam wrażenie że u facetów mniej są akceptowalne, bo jak to tak mają owłosione nogi pokazywać, a kobiety mogą sobie w "shorto-majtkach" chodzić i nikt nie widzi problemu xDD