Wpis z mikrobloga

[Tym](https://www.wykop.pl/wpis/57566893/pozdrawiam-wszystkich-tych-prawdziwych-#!$%@?/) wszystkim spiedoxxom co się boją nawet pisać na wykopie polecam założyć takie konto jak moje.
Takie konto które jest stracone, na którym możecie napisać największą głupotę, przeżyć kompromitacje i publiczny lincz, wyzywać się bez żadnych ograniczeń, wylewać najmroczniejsze fragmenty swojego umysłu i kompleksy.

Jak wam się znudzi albo sprawy przybiorą zbyt gruby obrót to po prostu je usuniecie i nic kompletnie się nie stanie, jeśli będziecie przestrzegać zasad BHP(bezpieczeństwo i higiena postowania). Ja niestety popełniłem ten błąd że połączyłem swoje życie wykopowe z życiem irl i muszę z tym dilować ale wy tego jeszcze nie zrobiliście
Tylko ostrzegam, wolność od strachu przed oceną i byciem sobą jest uzależniająca.

Normik patrzy na takie konto i myśli "boże co za zj3b xD" i nawet nie zdaje sobie sprawy jaka mentalna walka się na takim koncie toczy ale to też jest element tej formy postowania.
Ogółem to myślę że coś takiego, w odpowiedni sposób pokierowane i kontrolowane(bo ma kilka fundamentalnych wad, jak rosnące uzależnienie od Internetu), może być dobrym i nieortodoksyjnym narzędziem do walki z fobią społeczną, wyuczoną bezradnością, osobowością unikającą i tego rodzaju #!$%@?.

#przegryw #psychologia #fobiaspoleczna #przemyslenia #oswiadczeniezdupy #niebieskiepaski #rozowepaski #depresja #niepopularnaopinia #rozwojosobistyznormikami #rozwojosobisty #wychodzimyzprzegrywu
  • 16
@giovvanni: Mogą nawet nie wiedzieć

niefortunnie napisany

Dziękuje, bardzo się starałem.

mój przegryw jest mojszy niż twój

Co? xD Ja się nawet nie stawiam w jednym rzędzie z ludzmi o których w nim pisze.

Nie kombinuj już.