Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Jakiś czas temu pisałem posta w sprawie projektu domku ogrodowego dla dziecka. Miałem wszystko robić sam od podstaw, ale wygrała jednak nasza wewnętrzna cebula i odkupiliśmy domek od gościa z sąsiedniego miasta za 500 zł (na allegro kupił za 1800), bo jego córka już się w nim nie bawiła, zimą też zerwało dach i trochę był do naprawienia. Koszt robienia samemu pewnie jakieś 2-3 k zł. Dorzuciłem kilka motywików zrobiłem stelaż i podwyższenie i chyba wyszło całkiem nieźle koszt całkowity pewnie jakieś 900 zł. Btw wewnętrzną cebulę się ostatnio nazywa modnie: zero waste XD

Ta drabinka jest tymczasowa i prowizoryczną bo jeszcze schody trzeba dorobić ;)

PS. Zjeżdżalnia używana od somsiada za 12 browarów XD

#oswiadczenie #dzieci #rodzina #chwalesie #cebula #zerowaste #recykling #ochronasrodowiska #ekologia
pogop - Jakiś czas temu pisałem posta w sprawie projektu domku ogrodowego dla dziecka...

źródło: comment_1621159431rMW8VPxz4q2YvWRehZcS7P.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@pogop no zero waste to nastawienie maksymalne wykorzystywanie rzeczy np elektronika czy meble tak jak z jedzeniem czy ciuchami. Kieruje się głównie dbaniem o środowisko czy galopujący konsumpcjonizm a taki cebulak bierze coś bo darmo albo pół darmo xd
  • Odpowiedz