Wpis z mikrobloga

Ankieta dla osób które wczoraj plusowały, że się boją

#nowylad #polskilad #pis #bekazpisu #podatki

Czy po ogłoszeniu Nowego Ładu swędza Was kukle?

  • jak najbardziej, jeszcze jak 93.6% (7274)
  • należę do elektoratu PiS 6.4% (501)

Oddanych głosów: 7775

  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@witam12:
Niestety zdecydowana większość pomysłów można nazwać programem Inflacja+. Brakuje też konkretów w kwestiach OZE na które liczyłem.
Dalsze pompowanie cen nieruchomości i budowa domów do 70m2 bez pozwoleń całkiem spoko. Już zaczynam badać temat czy nie zbudować małego osiedla takich domków na działce, którą dysponuję. Jeśli ceny mieszkań wzrosną znacząco, czego się spodziewam, to pewnie sprzedam mieszkanie i sam zamieszkam w takim małym domku.
  • Odpowiedz
Właśnie pod oknem jakiś stary dziad zaczął się drzeć do ludzi, że idzie nowy ład i od przyszłego roku mniej podatków będziemy płacić xD
  • Odpowiedz
@witam12: ja w sumie nie wiem - dopłaty do mieszkań to będzie oczywiście zdziwione pikachu face czemu jak dopłacamy do kredytu 20tys. to średnio deweloperzy podnieśli cenę o 20tys. Jak to się mogło stać?

A reszta - rzuciłem okiem na tvn i budowa domu bez pozwolenia, wystarczy zgłoszenie; kwota wolna w końcu podwyżka do 30tys; ulgi podatkowe itp: nie wierzę i nie ufam psom ani trochę, więc poczekam po prostu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@LewaRenkaBoga: Mam pytanie do wykresu, bo mnie zaciekawiło. Skąd bierze się ten "spadek" dla wykresu obecnie w okolicach 14500 brutto?

@fillif: górny limit składek, co powyżej maleje Ci ale hiperbolicznie bo nieduża różnica na składkach jak zarabiasz 20k czy 25k
  • Odpowiedz
do czasu kiedy okaze sie ze pisanie jakiegos kolejnego webserwisu to c---a nie praca badawczo-rozwojowa i cyk odebrane ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@alex-fortune: Po to się występuje o indywidualną interpretację, żeby nie było przypału. Szczęśliwie mój dział nazywa się R&D, firma jako całość robi zdecydowanie innowacyjne rzeczy, więc myślę, że nawet UI do ich obsługi ujdą za pracę rozwojową. Ale oczywiście masz rację, że ryzyko i
  • Odpowiedz