Wpis z mikrobloga

@mun88: To ja głupi #!$%@?łem na 100k wkładu własnego, żeby kupić sobie dom, a wystarczyło pokazać kilku gówniaków w okienku.

Ja czuję to samo , jestem mega zły po dzisiejszym ogłoszeniu planu , też tyralem na delegacjach po 12h , doszkalalem się żeby zarabiać więcej floty a teraz wystarczy że masz kilka gowniakow i dostaniesz to na co ja ciężko pracowałem za darmoszke... Nie wiem po co było mi studiować ,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@wfd: plan jak wuj xD to chyba ostatni dzwonek na zakup nieruchomości. Jak zrobią zniżki za m2 od dziecka to ceny m2 wzrosną odpowiednio. Tym sposobem mieszkanie 70m będzie kosztowało tyle samo +3 dzieci xD Ci co będą bezdzietni otrzymają po prostu zwyżkę +30%, patola wielodzietna i tak nie kupi mieszkania bo u nich nie ma płynności finansowej a te ogarnięte rodziny co z socjalu sobie planu na życie nie zrobiły
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mun88: @Niesmialo_jezdze_tarpanem: panowie zerknijcie mój komentarz wyżej. Ten wasz wkład adekwatnie wzrośnie bo ceny za m2 wzrosną (za materiały i wszystko inne też). Dmuchamy bańkę. Jak pęknie to nic nie stracicie a w najgorszym wypadku czuję wibor do 6% i wszyscy, którym się zdawało, że ich stać a nie liczą, że rata może być za kilka lat x2 się zesrają ;/