Wpis z mikrobloga

i ja jak król z 20 letnim wolnossącym v6 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@konto_dla_trybu_nocnego: w którym zaczyna zdychać osprzęt silnika, uszczelki, pierdoły w stylu przełączników, podświetlenia, mechanizmu do podnoszenia szyby, wydech, Ruda szmata sobie już na niego ostrzy zęby itd. itp. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Zawsze można wyrwać, a potem za x lat wziąć sztuczne zęby na kredyt xDD


@SwidraVytra: to nie jest takie hop-siup, że sobie wstawisz po X latach nowe zęby, jeżeli wyrwiesz stare - im dłużej czekasz tym drożej, a po pewnym czasie staje się to wręcz niemożliwe. No i jeden taki ząbek, jeżeli mówimy o implantach, a nie sztucznej szczęce to śmiało 5-6k pln+
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shox: ja regenerację turbiny zrobiłem w tamtym miesiącu. Dwa miesiące temu klakson (OEM + montaż ze zdejmowaniem zderzaka więc drogo), wymiana tulei wahacza (zajebiście droga robocizna). W tym komplet amorków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze tylko automatycznie składane lusterko i mam nadzieję że to koniec wydatków na jakiś czas.

Na szczęście kamerę cofania udało się naprawić za 3 zł a nie prowadzić nowe przewody za 2k
  • Odpowiedz
@Czokowoko: 1.5kpln za kanałowe? to się nieźle inflacja napędziła
@shox: po czym poznajesz? bo mam nalatane w aucie 246k i się zastanawiam czy turbina ok i po czym ewentualnie czuć
  • Odpowiedz
w którym zaczyna zdychać osprzęt silnika, uszczelki, pierdoły w stylu przełączników, podświetlenia, mechanizmu do podnoszenia szyby, wydech, Ruda szmata sobie już na niego ostrzy zęby itd. itp.


@eloar: i wymieniam to wszystko za 30pln sztuka xD A niech ostrzy, niewiele czasu jej zostało bo lakiernik już umówiony
  • Odpowiedz
@geuze: powiem ci ze akurat w tym egzemlarzu zadziwiajaco malo sie psuje, uszczelnilem silnik po kupnie, wymienilem wahacze bo juz gumy umieraly, a poza tym nic sie nie dzieje. Przy poprzednim faktycznie cos sie ci chwile #!$%@?, ale teraz odpukac jest spokoj. I ja akurat lubie przy tym dlubac xD
  • Odpowiedz
@konto_dla_trybu_nocnego: wszystkie moje auta były praktycznie pełnoletnie i zawsze były takie wkurzające problemy - woda cieknąca przez uszczelkę bagażnika, woda cieknąca przez antenę na dachu bo puściło uszczelnienie, lampy do polerowania/wymiany, pompka od spryskiwaczy, zawór od przepustnicy, mechanizm od okna, łożyska nad amortyzatorem z przodu, pękła mi raz sprężyna, zdechła cewka, nawet przycisk od klimatyzacji mi zdechł w Oplu XD Klima już nie trzyma, uszczelki w silniku już też mogą
  • Odpowiedz