Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale mi sie fartnelo w pracy ze az nie moge. #pracbaza #korposwiat #programista15k
Jestem introwertykiem ale pracuje na stanowisku ktore jest bardzo people orientated. Przed corona potwornie sie meczylem w biurze latajac od spotkania do spotkania i de facto robiac bullshit job. I wtedy jak gandalf na bialym koniu nadszedl home office - totalnie odzylem. Ale wisienka na torcie jest moj szef.

Jakims cudem moj szef mnie lubi jak kumpla. On ma 45 lat a ja 33 - jest wymagajacy ale sie nie narzuca. Pomoze i pokaze co jak zrobic ale tez mi ufa na tyle ze moge sam pracowac pol roku bez jego zadnej interwencji. No i na poczatku roku wrzucil mnie do dwoch projektow mocno zaznaczajac dyrektorom u ktorych te projekty sa wykonywane ze jestem specjalista, ze super pomoge i ze wszystko bedzie tiptop. Wchodzilem jako ekspert de facto nei majac pojecia co i jak.

I teraz tak, jeden projekt sobie leci bez mojej zadnej pomocy. Drugi projekt wszystko zrobione na czas. Jak jak nie mam na cos czasu to mowie ze jestem zawalony tamtym projektem. Nikt ze soba nie gada, polroczna ocena teraz przyszla ze jestem excellent i super feedbacki od wszystkich. A pracuje sobie 2 godzinny dziennie.....

Szef wie ze mi jest lepiej na HO wiec nie naciska na powrot. Jedynie co mowi na callach to ze teskni (lol) i ze jak sie trzymam. Lockdownie nie koncz sie!

A zapomnialem dodac #emigracja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609e3a23e27d81000ac9323b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CiepłaBarmanka: Po pierwsze twój szef prawdopodobnie cię okłamuje tak samo, jak okłamał dyrektorów, że jesteś ekspertem, a przyznałeś się, że faktycznie nie jesteś :)

Dlaczego więc szef tak postępuje? Bo to część jego pracy, przy okazji może ma pikantne plany co do twojego ciałka. Po drugie praca zdalna powinna być standardem niezależnie od tego, czy koronka jest czy jej nie ma. No i po trzecie sugeruję nie wplatać angielskich słówek w
  • Odpowiedz