Wpis z mikrobloga

Hej, za rok mam zamiar przeprowadzić się do #trojmiasto. Mieszkałem już tam podczas studiów I stopnia, ale w akademiku i studiowałem dziennie (praca tylko dorywczo). Teraz 2 lata przepracowane w miarę w branży i studia zaoczne

Pytanie brzmi - W jakich miesiącach najlepiej szukać tam pracy, mieszkania? Rozumiem, że wrzesień to będą najwyższe ceny za wynajem? A z pracą jak?

Myślałem może właśnie o sierpniu/wrześniu, ale słucham państwa, jaka pora roku byłaby możliwie najlepsza

#gdansk #gdynia #pracbaza #korposwiat #praca #nieruchomosci
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sok_Mandarynkowy: Tak uważam. Polecałbym nawet zacząć "już" teraz, bo w sezonie, to wszysycy mają juz skompletowane zespoły. Zwykle szuka się tu i organizuje wszystko w okolicach lutego. Polecam też nie szukać mieszkania w Gdyni, ale na obrzeżach. Najlepiej, w kierunku Pucka. Dojazd - piętnaście minut, droga bezproblemowa i niepozbawiona alternatyw, a ceny zupełnie inne i klimat bardziej błogi.
  • Odpowiedz
@Zajebiozaur: 15 minut? chyba 1h15m. Wczoraj GdyCentrum-Rumia 1h. Nienawidzę jeździć w godz. szczytu po 3city. Ale mają oddać za ok. 2 lata Drogę Kaszubską to powinno być nieco lepiej. Ale tylko na moment - aż nie pobudują kolejnych mieszkań.
  • Odpowiedz