Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 177
200 867 + 51 = 200 918

Dziś moje szkockie jazdy z trochę innej strony, bo normalnie to wam pokazuję tylko te malownicze "widokowe" trasy z dala od siedzib ludzkich. Ale dziś pojechałem nie tylko śmigać ale też odwiedzić starego znajomego i zakupić obiektyw z Fejsowego Marketplejsa, więc wybrałem "Narodowy Trakt Rowerowy" number 74, a wiedzie on nieco bliżej terenów zurbanizowanych.

Jezus, K&^%a, Ja Pier^%le - syf jak w jakiś Indiach - wszystko leży przy drodze - pralki, opony, meble, pudełka z Shit Donalda, szklana stłuczka, a nawet był zdechły pies.
Nieprzerwany strumień śmieci...

Ręce opadają . . .

A jak tam u nas w PL teraz jest ? Dużo śmieci zalega na trasach ?

#rowerowyrownik #rower #gravel #pixel4a

Skrypt | Statystyki
Pobierz ijones - 200 867 + 51 = 200 918

Dziś moje szkockie jazdy z trochę innej strony, bo n...
źródło: comment_1620936245lsyE4qJqhaXH2gsHzL7Myy.jpg
  • 41
nie Angole tylko ciapaki


@karolina9090: Akurat w Szkocji to bym się kłócił - generalnie to kultura w wielu bardzo białych miejscach jest taka że jak zjesz Maka albo kebaba to poprostu upuszczasz wszysko pod siebie albo wypier^%$#lasz przez okno samochodu tam gdzie akurat stoisz ....
Tak samo działaja małe firmy remontowe że zamiast zamówić kontener na robote , to wywożą po troszku do lasu po drodze do domu.... Ale to jednak
w Polsce na szczęście ze smieciami jest znacznie lepiej niż jakieś 10 lat temu.


@K0ras: Bardzo mnie cieszy ta wiadomość tym bardziej że zbieram się powoli do powrotu na stałe :)
A jak tam u nas w PL teraz jest ? Dużo śmieci zalega na trasach ?


@ijones: ogólnie to bez zmian, teraz wszystko zarasta chwastem to przynajmniej nie widać, np janusz wywalający ze swojego passata kombi stary kibel, zlew i glazurę z remontu na środku leśnej drogi to nie jest rzadki widok
Przemyśl to Mirek.


@K0ras: Myśle , myśle cały czas, inflacja , inflacją - zawsze moge wrócić do UK jak nie wyjdzie mi biznes, ale tęsknie za krajem - przez 18 lat mieszkałem w kilku państwach - również gorzej stojących ekonomicznie niż Polska i tak czuje że chciałbym jednak dać sobie szansę w ojczyźnie bo tęsknię bardzo ostatnimi laty ( szczególnie za zapachami - tu nic nie pachnie , nie pachnie las
@ijones: jak ma się język, dobry zawód i już odłożone pieniądze, to życie w Polsce może być fajne. Nawet bardzo fajne. Ceny wciąz niższe niż zachód, pensje od 2014 raczej stoją w miejscu, więc też inflacja jest jest na nie najgorszym poziomie :)
@karolina9090: To o czym mówisz jest mocno zauważalne we Francji - w małych miasteczkach gdzie na ulicach jest biało faktycznie jest czysto w przeciwieństwie to bardziej multikulturowych dzielnic. Jednak w Anglii (przynajmniej według mojej obserwacji) nie jest to już aż tak bardzo rozgraniczone (chociaż zdaje sobie sprawę, że na pewno są różne regiony w których różnie to może wyglądać).