Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak oceniacie pod względem zarobków pracę na budowie w Polszy? Na wypoku często pisali, że sięgają pułapu 20k, jednak czy to serio tak wygląda? Domyślam się, że praca na budowie nie należy do najłatwiejszych, ale czy jest aż tak dobrze płatna? Jak się na to zapatrujecie? #budowlanka #budownictwo #hydraulika #pracaspawaczamnieprzeistacza #praca #pracbaza #zarobki #glazurnictwo #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609c2cf8fe0977000b8af031
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PiotrFr: ale dlaczego mi za wszelką cenę chcesz wmówić że mam halucynacje xd przecież wiem ile mam przychodów i ile wydatków, nie rozumiem czemu chcesz mi wmówić że nie wiem co piszę. jaki jest tego cel? cieszę się że zarabiasz lepiej, też będę zarabiał coraz więcej, ale czemu starasz mi się wmówić że białe jest czarne
poza tym jaka wymiana i powrót, roboty są ustawione na dwa tygodnie do przodu
  • Odpowiedz
@skorpion666: a teraz wróć do mojego pierwsze komentarza i przeczytaj co tam napisałem. Poza jakimś promilem jest to nierealne. Hydraulika, elektryka można zarobić na małych robotach a co z resztą budowlanki? Co z reszta, która nie pracuje w dużych miastach?
Btw od 8 lat prowadzisz działalność to już jesteś milionerem. Chce ci się nadal kible montować?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czepiles się tego że mówiłem o 200zl
  • Odpowiedz
@PiotrFr: a już wiem skąd te nerwy. trzy posty tylko przeczytałem Twoje. były kierowca(stad wyśmiewanie kibli, bo trzeba znaleźć kogoś kto robi gorsze rzeczy niż wożenie bułek i wędlin), p-------------e się do zarobków, bo musiałeś wyjechać z kraju i gardzisz 20k/mc, i samoistna budowlanką, fachowiec od wszystkiego chłopie, jesteś malutki. nie udało się w Polsce zarobić?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: rozmawiałem z kuzynem i wyglada to tak okolice Rzeszowa: 16-20 zł/h Ciesla, zbrojarz, a z doświadczeniem 25-30, Na umówię najniższa krajowa reszta pod stołem. Montaż paneli fotowoltaicznych 20 - 25 zł/h na czarnucha. To są prawdziwe zarobki u januszy, zapomnijcie o 10k pracując u kogoś na budowie. Pracuje od 7 lat w Norwegii i spotykam masę ludzi którzy przyjechali za chlebem z różnych części polski i mówią ze u
  • Odpowiedz