Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak oceniacie pod względem zarobków pracę na budowie w Polszy? Na wypoku często pisali, że sięgają pułapu 20k, jednak czy to serio tak wygląda? Domyślam się, że praca na budowie nie należy do najłatwiejszych, ale czy jest aż tak dobrze płatna? Jak się na to zapatrujecie? #budowlanka #budownictwo #hydraulika #pracaspawaczamnieprzeistacza #praca #pracbaza #zarobki #glazurnictwo #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609c2cf8fe0977000b8af031
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 28
@Hdrunked: szukam kogoś w Gdańsku. Stronę dopiero rozkręcam, ale w tym miesiącu było już 16 telefonów i poszły w #!$%@? bo nie ma komu robić. Ja daje Twój numer na moje strony i ludzie dzwonią do Ciebie. Dopóki się nie rozkręci biorę 15% a potem mozemy przejsc na abo
@skorpion666: ale jak chcesz to policzmy na szybko. 20k+ ZUS i podatek to ~26k, do tego koszt auta, paliwa, narzędzi ile? Ze 4k? To już masz 30k. Jak prowadzisz działalność to wiez jak to działa. Odlicz czas na kosztorysy, spotkania z klientami, faktury itp lekko licząc minimum 10% czasu. No i wypadałoby doliczyć minimum 10% na urlop bo zarobki mają wychodzić przez cały rok a nie tylko w dobrych miesiącach. I
@PiotrFr: Ty napisałeś 200 i jeszcze brutto. Z usług hydraulicznych to wymiana baterii kosztuje 150zł netto plus koszt baterii i do zysku doliczasz marżę na niej. cieknącą spłuczka 150zł netto plus elementy, 30 minut. Montaż stelaża 300zł godzinka. wykrywanie przecieku tutaj różnie 2-4h 600-1000zl. demontaż kabiny prysznicowej, naprawa i ponowny montaż 1-3h 600-1000zl. jak masz dobre roboty to 20k zarobisz w 100 godzin z palcem w dupie. na czysto. nie wierzysz
@skorpion666: ale te roboty co mówisz to co innego jak siedzenie dzień w dzień w jednym miejscu. No super wymiana baterii 150. I co? Ile czasu to zajmuje? Włącznie z wyjazdem z firmy do powrotu. Zawłaszcza że stawki podajesz dla dużego miasta i nie jedziesz od klienta do klienta w 5 min. Jedziesz w ciemno czy jakiś kontakt miałeś wcześniej z klientem?
Napisałem 200 brutto w sensie kosztów, bez VAT. Bo