Wpis z mikrobloga

ostatnio @kaczor2010 wspomnial aferke z lysym i jego zonka na #mistersoperfect i przypomnial mi ze niedawno jego zona znowu sie zes**la na wlasne zyczenie :D zrobila ankiete i musiala skomentowac wyniki XD tak wiec wrzucam screeny. warto rzucic okiem na screen nr2 - gdzie widac zrzut ze storiesow - 3 na 5 to fotki ksiazki meza ktora wydal (a nad ktora niezle sie musial napracowac bo pisal ja CALY MIESIAC WE WOLNYM CZASIE XD). w sumie co do ksiazki to ma bezplatny rozdzial do sciagniecia ale sie jeszcze nie odwazylem..

+ wolam tych co chcieli ( @JaFracek @Plp_ @zuzak_lak )
vogello - ostatnio @kaczor2010 wspomnial aferke z lysym i jego zonka na #mistersoperf...

źródło: comment_16208878308boiB11eZlWrNeoyXn7SZV.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
w sumie teraz myslze, ze moge zaryzykowac nawet z cala ksiazka i zrecenzowac zebyscie wy nie musieli tego czytac, a podejrzewam ze to jest bardziej grafomanska wersja Greya, bo z instastories nie widzialem zeby ktokolwiek poza influencerkami-kolezankami jego zony to zachwalal (ktore zreszta ksiazki dostaly w prezencie wraz z butelka wina XD). wiec jakbym przeczytal i zrecenzowal to zawolam plusujacych ten komentarz ;)
  • Odpowiedz
@vogello: A niech se tam chodzi w czym chce. Nikt też nie każe oglądać jej stories i czytać jej tekstów.

Natomiaaaast... u niej przeszkadza mi bardziej nie figura, a morda i charakter jeśli mam być szczery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vogello: oni oboje są kopalnią kontentu xD gdybym miał podać jeden powód dla którego założyłbym konto na ista, to właśnie oni xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vogello: niech sobie chodzą w czym chcą ale żeby potem nie było płaczu jak ktoś powie zgodnie z prawdą że wygląda jak baleron ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@vogello: A niech se tam chodzi w czym chce. Nikt też nie każe oglądać jej stories i czytać jej tekstów.


@Mmmkurla: alez oczywiscie! sek w tym ze to jest robienie ankiet pod teze - kiedy az cie kukle swedza by moc bohatersko powalczyc z problemem, ktory sie samemu stworzylo XD. a przegladanie ich to takie moje "guilty pleasure"...
  • Odpowiedz
@Marmite o kurde faktycznie xD
Dziadek swego czasu prowadził sprzedaż tych pierdół i jak mu pomagałem odbierać towar to zawsze na fakturze było homonto stąd mi tak w pamięć weszło xD
  • Odpowiedz