Wpis z mikrobloga

Palestyńczycy kiedyś, teraz i w przyszłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@LazyInitializationException:
Mówisz o tym, że są zmuszeni walczyć, bo ich #!$%@? i otoczyli murem i zasiekami jak zwierzęta? I że Izrael łamie nawet to, co sam kiedyś podpisał?
I że to Izrael zradykalizował Islam i to jemu zawdzięczmy w zasadzie dżihad? O tym mówisz?
O tym że traktują ludzi gorzej niż zwierzęta?
O tym, że pomimo że
ale wiesz ze to gumowa kula i typ ma tylko siniaka?

@pomidorowymichal1:
"Według ostatnich danych miejscowego ministerstwa zdrowia w izraelskich atakach w Strefie Gazy od poniedziałku zginęło 126 osób w tym dzieci. "
Rozwalenie 2 wieżowców mieszkalnych to też gumowy upadek i nic się nie stało?
Poza tym tutaj nie idzie o LICYTACJĘ!
Tutaj idzie o to, że Izrael jest stroną dominującą, ma wsparcie całego świata, a traktuje tych ludzi jak
Nie #!$%@?. Strefa Gazy to tereny palestyńskie zgodnie z ustaleniami ONZ

@LazyInitializationException:
Naucz się czytać ze zrozumieniem XD Ręce opadają.

Strefą gazy rządzi Hamas, organizacja terrorystyczna odpowiedzialna za mordowanie dzieci i cywilów.

Izrael też zabija kobiety i dzieci, ale nie został ogrodzony.

No to tak jak arabowie z palestyny

Traktujecie ich jak zwierzęta i się dziwicie, że śmią w jakikolwiek sposób się przeciwstawić? Jaja sobie robicie? Napędzacie nienawiśc na siebie tym
@LazyInitializationException:
Wysadzanie wieżowców, strzelanie w środek miasta to nie ataki na dzieci XD
https://twitter.com/Farah_Gazan/status/1392258518544261120
Nie rozśmieszaj mnie. Jesteście na siebie skazani, traktujecie ich jak bydło i wymagacie, by nie wiem, przez 50 lat się nie bronili ... to moze łaskawie Jaśnie Państwo Żydowskie pomyśli, czy im nie zostawić jakiegoś państwa, najeloej wielkości boiska do piłki nożnej.
Nawet nie chce mi się was czytać.
To nie ma sensu. Czas okłamywania, czas mamienie,
@LazyInitializationException: Co ty myslisz ze ja sie wczoraj urodzilem? Widac ze filmik propagandowy majacy na celu wybielic zbrodnie przeciwko ludzkosci jakiej dopuszczaja sie zydzi. Jak hamas ma gdzies siedzibe to niech tam wysla oddzial a nie bombarduja. Ludnosc cywilna po takim "pukaniu" ucieknie ale hamas juz nie? To specjalne ladunki pukajace ktore slysza tylko cywile a hamas nie slyszy czy jaka #!$%@? bajke jeszcze wymyslisz?
Natomiast działań wojennych Izraela nie można tak zakwalifikować


@LazyInitializationException: Dzialania Izraela kwalifikuje jako zbrodnie przeciwko ludzkosci.

Czyli potępiasz ataki palestyńczyków, bo w głównej mierze są one wymierzone w cywilów. Czyli palestyńczycy dokonują zbrodni wojennych.


@LazyInitializationException: Cel uswieca srodki. To Palestyna jest tutaj poszkodowana i w gorszej sytuacji. Stawiam sie w miejscu Palestynczyka ktoremu zydzi zabili rodzine. Nic dziwnego ze on sam chce zabijac zydow. Cywili i wojskowych. Poza tym w