Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Baby to są jakieś dziwne xD poznałem dziewczynę przez koleżankę, znałem ja już z widzenia, ta koleżanka powiedziała że jej się podobam xD Pogadałem z nią 5 minut, była w #!$%@? zawstydzona, ja w sumie też XD coś tam z nią potem popisałem, zaproponowałem spotkanie raz, napisała że nie bo coś tam. No okej może jej termin nie pasował, zaproponowałem drugi raz i wyszło to samo, wtedy idzie z koleżankami na pizzę xD No to stwierdziłem że #!$%@?, olałem ja. Minęło pół roku, w tym czasie ona coś tam czasem próbowała zagadać do mnie, ja nic sam nie pisałem. Jakieś serduszka mi wysyłała parę razy, ale stwierdziłem że to dla beki, pewnie z koleżankami coś kręci xD Znowu spotkałem tą koleżankę i znowu ta sama gadka, że jej się strasznie podobam i czemu z nią nie pisze xD No to kolejny raz spróbowałem się ustawić na spotkanie i kolejny raz nie może z jakiegoś powodu XD wtf
#rozowepaski #podrywajzwykopem #heheszki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609b8764fe0977000b8aef2c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Mirek, zlewać ile możesz, sama będzie proponować spotkanie jak jej zależy. Pamiętaj, jak będziesz obojętny dla kobiety to ona bardziej się będzie starać jak jej bedzie zależało na relacji :) trzymaj się tam!
@AnonimoweMirkoWyznania: ja bym się spytał czy chce się wspólnie spotkać wogole a potem jasno powiedział żeby się zastanowiła kiedy i napisała. Konkretnie bo jak laska jest jakaś trochę rozmemłana to trzeba jechać z konkretami. Jak wtedy to oleje to miej szacunek do siebie i tez odpuść sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@podrywacz1: To może idąc tą logiką, proponuj 4 razy, to zaliczysz jeszcze więcej lasek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widzisz, jeżeli Twoim celem jest zaruchanie, to taka strategia backburnera może przynieść właśnie te kilka lasek więcej. Ale w ten sposób nie odsiewasz ziarna od plew, czyli nie odsiewasz lasek, którą są mocno zainteresowane od tych, które są średnio zainteresowane Twoją osobą.

Ja wolę jednak myślenie correy wayne'a :
@okrim: Nie wiem, czy mówimy o tym samym. Laski zaczepiane na ulicy mają bardzo niską konwersję, dlatego próbuję trzy razy (trzeci raz po pewnym czasie, jak w zalinkowanej przeze mnie historii).

Jeśli mowa o laskach z tindera, czy poznanych przez znajomych, to zgadzam się, że dwa razy wystarczy.