Wpis z mikrobloga

Ludzie mają rozterkę życiową przed szczepieniem #covid19 jakby szli na przeszczep serca. Strach jakby wam kazali usuwać gruz z dachu elektrowni w Czarnobylu. Ile to gadanie antyszczepionkowców zasiało fermentu w ludzkich głowach. Tak, zaszczepiłem się - szczepionką J&J, miałem się nie szczepić bo jestem ozdrowieńcem ale za 2 tygodnie wyjeżdżam na dłużej na kanary i nie wiem co się pozmienia w międzyczasie na świecie. Skorzystałem że 2 maja nie było kolejek i poszedłem, żeby od ręki mieć papier (bo tylko o to mi chodziło). Przeżyłem, moja żona też. Druga ręka mi nie wyrosła, Bill Gates tylko trochę mną steruje ale da się przeżyć.
Ludzie ogarnijcie się, stare ch... a rozterki przed zastrzykiem jak panienki na wydaniu. Codziennie wpieprzacie chemiczną breję, którą wam sprzedają w sklepach, glifosat w mące, oleju i ch.. wie czym jeszcze, jaracie fajki czy jakieś inne guano, chlejecie wódę, wpieprzacie chipsy, żłopiecie colę, wpieprzacie tonę leków bez recepty, wdychacie przez pół roku śmieci palone przez waszych sąsiadów ale szczepioneczka to diabelski produkt stworzony przez samego Belzebuba, który wrzuci was ekspresem prosto w 7 krąg piekła.
#szczepienia #koronawirus

  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@megawatt: 108 osób to jest nic


@Tylko_Seweryn: 108 osób to jest więcej niż umierało staruszków na grypę przez cały rok - faktycznie nic, to są ofiary które jesteś w stanie poświęcić

w grupie 30-40 lat, 356 osób w ciągu 4 miesięcy - faktycznie to nic 9 razy więcej niż w całej populacji na grypę w latach ubiegłych

40-50 lat - 982 osoby - 30 razy więcej niż na
  • Odpowiedz
@konrado12: dziwisz się? nagania się ludzi na wzięcia udziału w eksperymencie medycznym za darmo, uzależnienia wyjazdów za granicę i wstępu do obiektów od wzięcia szczepionki, nikt nie ponosi odpowiedzialności za skutki uboczne, i hurr durr dlaczego ludzi nie chcą się szczepić?
  • Odpowiedz
Wieśniak. Na Kanary wyjeżdża to się zaszczepił eksperymentalną szczepionką :)


@Niedozdarcia2: burak, którego wyznacznikiem egzystencji na tym portalu jest pieprzenie głupot na temat szczepień. Przed łyknięciem ibuprofenu też płaczesz jak panienka na wydaniu?
  • Odpowiedz
@konrado12: brałeś tylko o tym nie wiesz - szczepionka jest dopuszczona warunkowo, III faza testów wciąż trwa - jest to więc eksperyment medyczny na masową skalę


@Scaab: Ty jesteś eksperyment medyczny, szczepionka jest dopuszczona do użytku - warunkowo nie oznacza, że coś jej brakuje do dopuszczenia tylko dopuszczenie jest ważne pod warunkiem że podmiot odpowiedzialny będzie wypełniał dodatkowe zobowiązania (w tym przypadku dokładniej niż zwykle zbierał dane oraz
  • Odpowiedz
@konrado12: Przed szczepieniem wypełniasz kwestionariusz, w którym podpisujesz że jesteś świadomy i zgadzasz się na szczepienie przeciwko covid.

Śmiertelność może jest niska, ale powikłania są częstsze. Do tego dochodzi ryzyko kwarantanny, zakażenia kogoś z rodziny czy znajomych. Po co ryzykować i robić sobie problemy jak można przyjąć szczepionkę? Szczepionkę, którą otrzymało już miliony ludzi.
  • Odpowiedz
@konrado12:

Codziennie wpieprzacie chemiczną breję, którą wam sprzedają w sklepach, glifosat w mące, oleju i ch.. wie czym jeszcze, jaracie fajki czy jakieś inne guano, chlejecie wódę, wpieprzacie chipsy, żłopiecie colę, wpieprzacie tonę leków bez recepty, wdychacie przez pół roku śmieci palone przez waszych sąsiadów ale szczepioneczka to diabelski produkt stworzony przez samego Belzebuba, który wrzuci was ekspresem prosto w 7 krąg piekła.

Nie robię nic z tych rzeczy
  • Odpowiedz