Wpis z mikrobloga

Wszystkim się wydaje, że #elektroda to największy rak polskich forów xD otóż uświadomię Was, że są polskie fora fotograficzne skupiające śmietankę polskich fotografów, czasem wchodzę tam dla beki czytać ich posty.

No więc wchodzę dzisiaj i widzę jak ktoś pyta w dziale "jaki sprzęt kupić" o to jaki sprzęt kupić i podaje kilka linków. Wydawało by się, że nie ma się o co przyczepić ( ͡° ͜ʖ ͡°) nic bardziej mylnego, oto dwie (i jedyne!) odpowiedzi xDDD

#elektrodacontent #heheszki
Pobierz
źródło: comment_1620650411Yk6Zu7O4yAOJEmGb5EJxlO.jpg
  • 9
@mwmichal: Dokładnie mam ostatnio tego typu rozkminy na temat tych szpeców. Pisałem na elektrodzie post ostatnio o pomoc w doborze anteny i routera lte. Kazali zrobić testy w pomieszczeniu - zrobiłem, kazali przetestować innych operatorów - przetestowałem, kazali zrobić test na dworze i w okolicach nadajników aby wykluczyć fale dbzhzhxhchh. Przesłałem ze wszystkiego screeny, kompletne informacje, kumpla zwerbowałem z Androidem bo przecież trzeba mieć androida, a najlepiej linuxa albo w ogole
@aDzidzi: polskie fora to rak, stare boomery pałują się do swojej wiedzy która w dużej mierze jest bezużyteczna i robiąc coś na #!$%@? na randomowym sprzęcie masz lepsze wyniki niż te pajace
@MiroMaro2136: @Zerero: zgadzam się, tylko angielskie fora. Kultura, tłumaczenie problemu i zrozumienie dla osoby po drugiej stronie. U nas nie ma nic z powyższego. Fora służą przedłużaniu penisa "fachowcom"
@mwmichal: nie byłes na forum kawy i ekspresów XD

nawet nie musiałem konta zakładać, gość zadał identyczne pytanie jak ja chciałem: jaki ekspres automatyczny 2,5k
Odpowiedzi:
"tu nikt nie używa automatów"
"kolego, weź kolbowy, nauczysz się czegoś"
"żaden automat nie robi takiej kawy jak dobry ekspres kolbowy"
"kup młynek za 500 zł a za resztę dobre ziarno, podziękujesz mi" (XDDDD)
"zastanów się nad kolbowym i do tego spieniacz, może być najtańszy
@jonasz787: Dziękówa, ale od miesiąca mam już Nivonę 759 w domu. Też udało mi się za 2,5 złapać
Swoją drogą - na jaki ciul w ekspresie wifi/bluetooth? W swoim mam, aż zajrzałem z ciekawości - niby możesz kliknąć kawę "z kanapy" - no ale ktoś musi podstawić filiżankę i mleko do spieniacza XD
Do tego apka nivony śmierdzi gównem, wali komunikatami o konieczności wymiany filtra (był nowy) i straszy że to