Wpis z mikrobloga

Na kogo ma głosować rozsądny obywatel w następnych wyborach:

KO - po odejściu Tuska banda nieudaczników, będąca jedynie chłopcem do bicia dla PiS

Polska 2050 - zbieranina randomów pod przywództwem konserwy-celebryty. Może ostatecznie nie będzie aż tak źle, ale trochę Kukiz'15 vibe

Lewica - w ostatnich dniach już do reszty się skompromitowali

PSL - wiejski konserwatyzm, a jedyny cel to przekroczenie progu

Konfederacja - XIX w. pod względem społecznym, a pod względem gospodarczym XIX w.

PiS - xD

Chyba jedyna opcja to zrobić porządny research i szukać pojedynczych rigczowych kandydatów z list KO, PL50 i Lewicy. Może do wyborów jeszcze się coś ciekawego wydarzy, ale obecnie perspektywy dla tego kraju to są takie sobie xD

#polityka #neuropa #4konserwy #zalesie
  • 26
@strfkr: wszystko lepsze niż pis,
lista od najgorszych.

pis szkoda gadać/pisać,
konfa to taki trochę lepszy pis,
lewica - dno, będąc w opozycji wali w opozycję, głosując za podatkiem cukrowym są już skreśleni, teraz co robią tylko to potwierdza, a ta ich rzecznik to lepiej wali w opozycję niż sam pis.
Jaro pewnie szczęśliwy mając taką lewicę.
@strfkr: masz rację, jedyna opcja to szukać rodzynków, na ktorych warto postawic. Jednak z bandy holowni nikogo bym nie wybieral. To kolejna partia typu kukiz, petru, nowoczesna, lpr, samoobrona, palikot itd.
@bazylczuk: I tradycyjne pomysl sam - głosuj na partię, która na prezydenta wystawia Bosaka, posła na sejm 2005-2007 z koalicji PiS LPR! Nie głosuj ciągle na te same stare mordy! Głosuj na młodsze te same mordy! A każdy nowy to agent i spadkowicz!
Taki Palikot - gdzie teraz jest skoro był tylko partyjną pacynką PO? No ma własny biznes i w dupie politykę, bo wyborcy to kretyni.
Petru? Też miałbyc agentem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@strfkr: jestem totalnie rozczarowany sceną polityczną. Za konfe nie zagłosuje bo totalnie nie moja linia światopoglądowa. Lewica, no generalnie spoko, ale jednak wolałbym trochę bardziej wolnościowe podejście do mojego hajsu i trochę się zdenerwowałem, że z mordy dupę zrobili i się przypucowali z PiSem. PiS no wiadomo, KO no generalnie gamonie straszne, które się sila na bycie poważnymi i konkretnymi. No jest jeszcze ta śmieszna partia Hołowni, ale boje się, że
ale jednak wolałbym trochę bardziej wolnościowe podejście do mojego hajsu


@Bomfastic:
Albo zarabiasz ponad pół miliona złotych rocznie, albo akurat od Twojego hajsu lewica wiele nie oczekuje ;)
@strfkr: problem z szukaniem rigczowych kandydatów jest tak, że wchodzą Ci do sejmu i się trzymają dyscypliny partyjnej i raz na jakiś czas powiedzą coś mądrego w TV. Mimo wszystko lepiej głosować na partie z którą się w największym stopniu zgadasz i może paradoksalnie to te randomy od Hołowczyca są lepszym rozwiązaniem co te same mordy od 5 kadencji
jedyna opcja to polska2050, jedyna opcja to wprowadzanie nowych twarzy bo se nie przy korycie za bardzo się przyzwyczaiły do stołka


@su1ik: Palikot wprowadził nowe twarze, Nowoczesna, Kukiz itd.
Nie wierzę ani w te nowe twarze ani w stawianie na młodych, bo to od 30 lat zupełnie niczego nie zmienia.