Wpis z mikrobloga

Na kogo ma głosować rozsądny obywatel w następnych wyborach:

KO - po odejściu Tuska banda nieudaczników, będąca jedynie chłopcem do bicia dla PiS

Polska 2050 - zbieranina randomów pod przywództwem konserwy-celebryty. Może ostatecznie nie będzie aż tak źle, ale trochę Kukiz'15 vibe

Lewica - w ostatnich dniach już do reszty się skompromitowali

PSL - wiejski konserwatyzm, a jedyny cel to przekroczenie progu

Konfederacja - XIX w. pod względem społecznym, a pod względem gospodarczym XIX w.

PiS - xD

Chyba jedyna opcja to zrobić porządny research i szukać pojedynczych rigczowych kandydatów z list KO, PL50 i Lewicy. Może do wyborów jeszcze się coś ciekawego wydarzy, ale obecnie perspektywy dla tego kraju to są takie sobie xD

#polityka #neuropa #4konserwy #zalesie
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@puszkapandory: noo ci u koryta są to zmieniają na lepsze. Wolisz chorować pokolenia koryto+? Nowoczesna akurat wprowadziła kilku naprawdę niezłych posłów. Liberalna partia to jest to co mi się marzy, a nie te socjalistyczne rządy które teraz mamy
  • Odpowiedz
Nowoczesna akurat wprowadziła kilku naprawdę niezłych posłów


@su1ik: Tak, i żałuję, że sam dałem się na wykopie przekonać do nie popierania ich. Tylko Nowoczesna szła z programem liberalnym, a Polska2050 to nie wiadomo czym ma być. Jak się określą będę rozważał czy warto dać im szanse.

Ogólnie to nie zniechęcam do głosowania na nowych, bo zawsze sam tak robiłem, a pragnę tylko zwrócić uwagę, że nowi nie są żadnym zbawieniem.
  • Odpowiedz