Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 54
No i gitara. Teraz ja się wypowiem o #natsu
I od razu o was #julka #plodnajulka #julkaztwitera

#takaprawda jesteście #!$%@?

od razu wywaliłem 3 filmy bo nic nie ma, na trzech jest #tzipa no i tyle. Ale jestem zdruzgotany tymi broniącymi jej juleczkami i białorycerzami. Otóż ona chce pieniądz. Ładna jest i ma fajne sranie. Jakby nie Internet i to że dzięki spermiarstwu tak zarobiła więcej, to by to sranie dawała na roksie. Jest wyrachowana. Zareklamuje i wciśnie gówniakom wszystko. Sława i pieniądze. To jest dokładnie, z definicji "pani #!$%@?". Jak zapłacisz to zrobi wszystko. Wszystko to kwestia ceny. Nie była "przyparta do muru" i w trudniej sytuacji, #!$%@? dziewczynki z takimi ząbkami nie mają trudniej sytuacji, to był hajs na kaprysyn xD Coś w stylu "Tatuś nie kupi mi nowego iPhona? No to sprzedam cnotę. Przecież nie pójdę na wakacje pracować do maka." I może to być i seksworking czy jak tam chcecie, to jest zarabianie dupą i tyle. Jak na gówno powiesz róża to nie zacznie pachnieć. Mam nadzieję że wypłynie film z priva jak bolcuje sobie ten tyłeczek. "Praca jak praca" xd czy was #!$%@?ło? Jakie osiągnięcia? Jedyne to kasa. To żadne osiągnięcia. Zapytaj jakiejś projektantki, fotografki czy ogarniętej księgowej dlaczego woli 10k i nie pokazywanie dupy, choć dalej nie ma miliona, to ci odpowie, że żyje dobrze i czuję dobrze człowiek i woli tak nic więcej za #!$%@? się. Bo potrafi i reprezentuje więcej niż posiadanie ładnego dupska.
Profil_Internetowy - No i gitara. Teraz ja się wypowiem o #natsu 
I od razu o was #ju...

źródło: comment_1620425094q8vaFLCW99JkgEMazayKCK.jpg

Pobierz
  • 2