Wpis z mikrobloga

@PISowski_inwestor: Ja nie mam niechęci do żadnej partii. Ale fakty są takie, że przez:
- obniżenie wieku emerytalnego
- 13., 14-naste emerytury
- 500+
- bony wakacyjne
- przywrócenie przywilejów emerytalnych - kolejna antyreforma
- zamykanie wielu sektorów gospodarki totalnie bez logiki
... przez te wszystkie populistyczne zagrywki moje ciężko odłożone oszczędności są inflacyjnie szmacone.
@NordicNightclubNovemberNight: ja tam nie widze problemu w dbaniu o to żeby ludzie nie pracowali do śmierci, uważam też że jako społeczeństwo trzeba ciągnąć do góry tych co sobie nie radzą żeby nie doprowadzić do rozwarstwienia w społeczeństwie, polsce były bardzo potrzebna takie rządy przez parę lat myślę że jeszcze jedna kadencja ustawiła by nas tam gdzie trzeba a potem fajnie by było znowu przejść do dbania o bogatych, dało by to
@PISowski_inwestor: Zapomniałem jeszcze o kolejnej antyreformie - cofnięcie obowiązku rozpoczęcia edukcji szkolnej przez dzieci sześcioletnie. W praktyce i tak kiblują przez to rok dłużej w przedszkolu. Gdyby nie ten durny pomysł to mogłyby sobie zrobić gap year po maturze - zawsze rok młodości gratis.

Nikt nie musi pracować do śmierci, wystarczy odkładać pieniądze zamiast wydawać na niepotrzebne bzdury, żeby przypodobać się sąsiadom.
@NordicNightclubNovemberNight:
no cóż nie zmienię pana poglądów politycznych, wg mnie biorąc pod uwagę całościowo rządy PiSu są dobre dla kraju jako instytucji.
Nawet dla mnie mają ustawy których nie popieram ale koniec końców popieram ich działania w 70%.
Polska scena polityczna nie oferuje dla mnie innej alternatywy wiec głosuję na PiS, bo żadna inna partia nie chce podjąć takich działań jak oni
@shaki24: Przewały na miliardy to są dopiero teraz, rodzinki pisiorków poobsadzane gdzie się da, w czarną mafię ładowana każda kwota. Imigranci w Polsce byli zupełnie wyimaginowanym problemem, za to teraz kościół jest reanym pasożytem. Hostele dla LGBT - nie rozumiem w czym problem. PO miało swoje wady, ale jeżeli ktoś uważa że PiS jest lepszy to albo ma jednocyfrowe IQ, albo jest opłacany.
@kubson93:
przyznam że kłócił bym się z Panem mocno, sam fakt myślenia w kategoriach lepszy gorszy na który pan wskazuje już świadczy że nie myśli pan o polityce w poprawny sposób, plus te wstawki o tym że jak ktoś ma inne poglądy niż pan to na pewno jest głupi.......takie wypowiedzi z definicji świadczą o tym że to jednak ten kto pisze takie rzeczy jest pozbawiony inteligencji
@PISowski_inwestor: Jeżeli ktoś łamie konstytucje, defrauduje publiczne pieniądze zatrudniając na wysokich stanowiskach ludzi którzy nadają się co najwyżej do pracy w Żabce to jest gorszy. Przyjdą czasy gdy taki Ziobro będzie postrzegany jak Bierut.
@PISowski_inwestor: Jest jednak 1 reforma, za którą muszę PiS pochwalić - wprowadzenie minimalnej stawki godzinowej. Za rządów PO ochroniarze musieli szarpać się z menelami za 3 zł na godzinę. Tu naprawdę duży +. Piszę to jako były wyborca PO z 2007 i 2011 roku.