Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cypselus: Idiota to nawet palca w dupie złamie ale jednak im większa moc i dynamika motocykla tym łatwiej o niebezpieczną sytuację wynikająca z braku kontroli i opanowanie maszyny. Plus do tego mniejsza pojemność łatwiej się prowadzi bo motocykl mniejszy i lżejszy. No i na mniejszej pojemności możesz swobodniej ćwiczyć różne manewry na pustym placu czy odcinku drogi, nie masz w głowie bariery, że jak trochę za mocno odkręcisz to wylecisz z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@ali-agca: no niestety, w każdym środowisku znajdzie się kilka procent idiotów, którzy wyrabiają złą opinię całej grupie bo o nich najwięcej słychać i najbardziej rzucają się w oczy. Później taki kretyn skończy wbity w traktor po wyjechaniu 150 km/h zza zakrętu na wsi i będzie lament, że motocyklisty som złe. #!$%@?ą mnie ludzie bez wyobraźni bo przez nich społeczne postrzeganie całej grupy ludzi jest ciągnięte w dół.
Idiota to nawet palca w dupie złamie ale jednak im większa moc i dynamika motocykla tym łatwiej o niebezpieczną sytuację wynikająca z braku kontroli i opanowanie maszyny. Plus do tego mniejsza pojemność łatwiej się prowadzi bo motocykl mniejszy i lżejszy. No i na mniejszej pojemności możesz swobodniej ćwiczyć różne manewry na pustym placu czy odcinku drogi, nie masz w głowie bariery, że jak trochę za mocno odkręcisz to wylecisz z planszy.


@
@ali-agca ale w czym problem? Motocykl sam nie przyspiesza. A czy przyspiesza w 5 czy w 3 sekundy do 100 km/h to żadna różnica. Kupiłem pierwsze moto 750 ccm³ ,a jak by było jakieś dobre 1000ccm³ czy nawet więcej też bym kupił. Jeździć z głową w mieście, na trasie spokojnie przelotowo a większą moc wykorzystać do wyprzedzania. Jak ktoś ma siano w głowie to i na hulajnodze elektrycznej się zabije ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cypselus: niby ich sprawa i niech robią co chcą ale w komentarzu wyżej opisałem, jak to według mnie rzuca złe światło na normalnych ludzi. Ale idioci byli, są i będą i chyba bez sensu się tym nadmiernie przejmować ( ͡° ʖ̯ ͡°)