Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co bezwzględnie odrzuca was w wyglądzie/zachowaniu itd. płci przeciwnej i sprawia, że wykluczacie możliwość wchodzenia w jakąkolwiek bliższą relację?

Zaczynam: dla mnie ogromnym redflagiem u #rozowepaski jest wychowywanie się bez ojca. Wiem, że to słabe oceniać kogoś po tym, na co nie miał wpływu, ale z doświadczenia wiem też, że nigdy niczego dobrego to nie wróżyło ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #tinder #badoo #rozowepaski #niebieskiepaski #pytaniedoeksperta #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609430665a0849000ad36ddd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: Otyość i jaranie się alkoholem czy marihuaną. Aa no i palenie papierosów.

Nie zebym byl abstynentem ale zbieranie #!$%@? w sztok dziewczyny z chodnika to żenada.

Tak samo nie żebym miał coś do blancika, chociaż sam nigdy nie jarałem. Ale ciągłe jaranie jest do dupy.

A do fajek mam po calości, więc nie akceptuję nawet jednego papierosa do piwa. Fu. Najgorsza trucizna, w dodaktku śmierdząca.
PonuryŻul: U mnie różową dyskwalifikują:
-małe ambicje;
-niewywiązywanie się z obietnic (nieodpowiedzialność);
-skłonności do kłamstwa, oszukiwania, wykorzystywania (nie mylić ze sprytem);
-narcystyczność;
-pesymizm, a w szczególności jak ona ciągle stawia się w roli ofiary. Pokazywanie na każdym kroku jak to ona cierpi i jest jej źle itp. Nie mylmy tego z potrzebą wsparcia i jej oczekiwaniem od partnera. Podchodzi to pod przemoc psychiczną i każdy kto miał partnera męczennika zrozumie;
-wykorzystywanie
Obecność nałogów, picie, palenie. Zapalenie czy zamawianie piwa na pierwszej randce, bycie kucem, przyjście w dresach, od razu planowanie przyszłości (?), Wymuszanie rozmowy o seksie w kawiarni, rozmowa o seksie z byłą (naprawdę nie potrzebuje wiedzieć, że robiła lodzika po zabiciu komara, wtf), otyłość, ciągle gadanie o wzroście (co mnie on obchodzi?), Gadanie bezsensowne o rozmiarze biustu bo musi poznać, zagadywanie mnie i powtarzanie czegoś po mnie i poprawianie tego co mówię