Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 377
#neuropa #4konserwy #konfederacja #polityka #bekazemnie

Wiecie czym ja i moi znajomi libkowie, różnią od "lewactwa"?

Tym, że bardzo często stawaliśmy w ich obronie. Chodziłem na Marsze Równości i Czarne Protesty, które walczyły w sumie o rzeczy, z których nie miałbym bezpośrednio żadnych korzyści, ale wierzyłem, że to co robię jest słuszne.

Co natomiast robi "lewactwo", którego nie wspieram w ich aliansie z pisowcami?

Pluje mi w twarz i określa pogardliwie l*bkami.

Wiem, że to twitt jakiegoś randoma z Twittera, ale taką narrację widzę od dłuższego czasu również na wykopie.

Okazało się jednak, że byłem tylko pożytecznym idiotą. W sumie nie po raz pierwszy, bo kilkanaście osób zna tutaj moje minione już polityczne fantazje.

Ale przeżyłem i poprzednie zawody, więc przeżyje i ten.

No i nie ukrywam, że trochę żałuję oddanego głosu w 2019 roku na Lewicę.

Trochę, bowiem zagłosowałem na śp. Krzysztofa Liedela, który zmarł jakiś czas temu, a darzyłem go wielką sympatią.

Z fartem!
N.....t - #neuropa #4konserwy #konfederacja #polityka #bekazemnie 

Wiecie czym ja i ...

źródło: comment_1620147818ISWrj3Un1AZ5TVPaudNZFW.jpg

Pobierz
  • 66
Tym, że bardzo często stawaliśmy w ich obronie. Chodziłem na Marsze Równości i Czarne Protesty, które walczyły w sumie o rzeczy, z których nie miałbym bezpośrednio żadnych korzyści, ale wierzyłem, że to co robię jest słuszne.


@Neubert: Generalnie, idealizm nie popłaca, i jak to powiadają "żaden dobry uczynek nie pozostaje bez kary".

Z punktu widzenia kogoś o libertariańskich poglądach, Lewica dokładnie tyle samo warta co Konfederacja.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 235
@Huyochita:

I taki twój wygląd, że pójście na Marsz Równości traktujesz jako zrobienie dobrze Lewicy XDD


Nic podobnego. Nadal uważam, że postąpiłem słusznie i nadal będę wspierał walkę o równe prawa mniejszości seksualnych w Polsce oraz prawo kobiet do aborcji.

Nie będę jednak tego robił pod banderą Lewicy, która ewidentnie pluje mi do mordy, bo wyznaję nieco bardziej centrowe poglądy gospodarcze.
@Neubert tylko o to chodzi że ronda nieistotne inicjatywy, głośne Ale walka o byt się toczy gdzie indziej. Wsparcie modnego marszu to nic przy tym żeby pomóc w jakimś zakładzie poprawić warunki pracy. Aborcja też fajny temat żeby wokół niego robić dymy Ale też dużo mniej ważnym niż dostępność mieszkań dla biednych ludzi. Może jakaś część młodzieży z dużych miast postawi priorytety odwrotnie Ale to jakaś minimalna grupka wokół której nie zbudujesz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FLAC:

"głosowałem na konfederację ale teraz tego żałuję"


( ͡° ʖ̯ ͡°)

Okazało się jednak, że byłem tylko pożytecznym idiotą. W sumie nie po raz pierwszy, bo kilkanaście osób zna tutaj moje minione już polityczne fantazje.
@Neubert: Dziwi mnie, że kiedykolwiek się łudziłeś. Zawsze zbierałem minusy, kiedy pisałem, że większe zło to PiS, a przebić je może tylko samodzielna władza Lewicy czy Konfederacji - obie te skrajności dla mnie są tak samo złe. I już wolę nijakie KO czy Hołownię od tych dzbanów - czy to z jednej czy to z drugiej strony, pomimo, że czasem się z jednymi czy drugimi zgadzam. Oni nie mogą mieć władzy