Wpis z mikrobloga

Wszystkich plusujących zawołam za rok, aby zapytać się czy są zadowoleni ze szczepienia / nie szczepienia i zweryfikować, która strona konfliktu "szury, antyszczepy" vs "covidianie" miała rację (o ile za rok się to rozstrzygnie)

Krótka notka dla potomności (miło będzie jeśli zostawisz swoje przemyślenia w komentarzu):
Na wykopie dotyczy się bitwa zwolenników i przeciwników szczepień na covid-19. Przeciwnicy wrzucają na mirko obrazki i hasła z rodem ze stron ze teoriami spiskowymi (porównanie do baranów, holocaustu, "wyłącz tv, włącz myślenie" itp.) Poza tym informacja, że ktoś się zaszczepił / zapisał działa u nich jak płachta na byka (mówię tu o bywalcach covidowych tagów). W swoich argumentach używają głównie stwierdzenia, że szczepionki są jeszcze w trakcie testów i nie wiadomo jakie skutki uboczne spowodują oraz typu "jestem młody to koronawirus jest mi nie straszny". W chwili obecnej najbardziej znanymi (zwykłym ludziom) symptomami choroby, oprócz problemów z oddychaniem to brak smaku i węchu oraz mgła mózgowa. Istnieją informację, że może to być choroba naczyniowa https://www.wykop.pl/link/6088241/ W tej chwili testy wykazują, że "koronawirus jest w odwrocie", ale jest szansa na kolejne fale.
Notatka niezwiązana czysto z koronawirusem:


#koronawirus
Imperator_Wladek - Wszystkich plusujących zawołam za rok, aby zapytać się czy są zado...

źródło: comment_1620122914Br9fOd4kBvS3cnslzc4yiV.jpg

Pobierz
  • 37
Może skutków długofalowych szczepień/covidu nie będzie widać w grudniu a dopiero w maju


@Imperator_Wladek: Ja bardziej czekam na takie teorie jak: paszporty covidowe w różnych miejscach, dochód gwarantowany, lockdown na jesień, 4 fala ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pewna teoria spiskowa głosi, że poważniejsze efekty uboczne, na bardziej masową skalę, powinny pojawić się w przeciągu 48 tygodni od przyjęcia szczepionki( ͡° ͜ʖ ͡°)


@
Zaszczepiłem się dzisiaj i myślę że będzie zajebiście. Jak wejdą szczepienia to wrócimy do bardziej normalnego stanu (pewnie nie w 100 procentach za rok) ale będzie tylko lepiej.
@Imperator_Wladek Największymi przeciwnikami jak widzę także wokół siebie są ludzie którzy przechorowali czyli dali się zaszczepić chińczykom bez własnej woli. A największa beka że każdy umniejsza wagę tego wirusa że to nic a gdy zapytać jak chorowali to czasem po 2-3 tyg i przezywaja jaki koszmar xD fuck logic
@Imperator_Wladek: ludzie bojących się szczepionek próbują udowodnić i że szkodzą a podejrzewam,że duża część nadal je tłuste jedzenie, piję dużo alkoholu, pali papierosy, wdycha dym z komina no i jak żeby inaczej je dania z grilla!! I wtedy już choroby, które naprawdę zabijają nie istnieją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Imperator_Wladek: nie mam zamiaru się szczepić tak długo dopóki państwowy aparat terroru nie uniemożliwi mi normalnego funkcjonowania

Jestem młody, zdrowy, bez obciążeń zdrowotnych które by wymagały ode mnie szczepienia, wirus jest dla mnie tak samo groźny jak szczepionka.
ludzie bojących się szczepionek próbują udowodnić i że szkodzą a podejrzewam,że duża część nadal je tłuste jedzenie, piję dużo alkoholu, pali papierosy, wdycha dym z komina no i jak żeby inaczej je dania z grilla!! I wtedy już choroby, które naprawdę zabijają nie istnieją ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Krasnal_eg: dobrze że szczepią się zwolennicy szczepionek czyli wysportowani atleci, na zbilansowanej i zdrowej diecie którzy w życiu nie
FLAC - > ludzie bojących się szczepionek próbują udowodnić i że szkodzą a podejrzewam...

źródło: comment_1620141115Yj1z8rJsDikBEDsoFvzWxB.jpg

Pobierz
@Imperator_Wladek: ja się zaszczepiłam, ale w pewnym sensie rozumiem ludzi, którzy są ostrożni. Jeśli ktoś jest młody i nie jest w grupie wysokiego ryzyka może chcieć poczekać jeszcze z pół roku żeby mieć większą wiedzę o długookresowych skutkach tych szczepień.

Ja w szczepieniach widzę szansę na powrót do naszego życia i możliwość powrotu do pracy ludzi z wielu branż poszkodowanych przez decyzje rządzących. Nie boję się już tak o moich schorowanych