Wpis z mikrobloga

Wszystkich plusujących zawołam za rok, aby zapytać się czy są zadowoleni ze szczepienia / nie szczepienia i zweryfikować, która strona konfliktu "szury, antyszczepy" vs "covidianie" miała rację (o ile za rok się to rozstrzygnie)

Krótka notka dla potomności (miło będzie jeśli zostawisz swoje przemyślenia w komentarzu):
Na wykopie dotyczy się bitwa zwolenników i przeciwników szczepień na covid-19. Przeciwnicy wrzucają na mirko obrazki i hasła z rodem ze stron ze teoriami spiskowymi (porównanie do baranów, holocaustu, "wyłącz tv, włącz myślenie" itp.) Poza tym informacja, że ktoś się zaszczepił / zapisał działa u nich jak płachta na byka (mówię tu o bywalcach covidowych tagów). W swoich argumentach używają głównie stwierdzenia, że szczepionki są jeszcze w trakcie testów i nie wiadomo jakie skutki uboczne spowodują oraz typu "jestem młody to koronawirus jest mi nie straszny". W chwili obecnej najbardziej znanymi (zwykłym ludziom) symptomami choroby, oprócz problemów z oddychaniem to brak smaku i węchu oraz mgła mózgowa. Istnieją informację, że może to być choroba naczyniowa https://www.wykop.pl/link/6088241/ W tej chwili testy wykazują, że "koronawirus jest w odwrocie", ale jest szansa na kolejne fale.
Notatka niezwiązana czysto z koronawirusem:


#koronawirus
Imperator_Wladek - Wszystkich plusujących zawołam za rok, aby zapytać się czy są zado...

źródło: comment_1620122914Br9fOd4kBvS3cnslzc4yiV.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Imperator_Wladek: pieprzysz i tyle. antyszczepa jeszcze nie widziałem. a sam bym się zaszczepił ale dopoki jest mowa o jakimś kretyńskim paszporcie covidowym czy kartą wstępu z potwierdzeniem szczepienia to będę stał po drugiej stronie barykady mimo że mam pełną książeczkę szczepien m.in grypę, malarie, żółtaczkę, żółtą febrę, pneumokoki etc. itp.
  • Odpowiedz
@Tungtvann: to hasło widziałem 5-10 lat temu na stronach dot. NWO. Po prostu zwolennicy teorii spiskowych zaczęli w końcu myśleć i myślą, że inni tego nie robią ( ͡° ͜ʖ ͡°) Klasyczny syndrom oświecenia. Płaskoziemcy mają tak samo: "Patrzcie setki dowód na płaskość Ziemi! Wystarczy włączyć myślenie (i obejrzeć filmy na yt)"
  • Odpowiedz
zobaczymy jak wyjdzie, w firmie maja organizowac szczepienia ale cholipa go wie co luxmed ogarnie, od rzadu watpie bym dostal cos innego niz astre a ma bardzo ch PR, szczerze wolalbym moderne/pfizera. Chwilowo pomimo duzej stycznosci z chorymi nie zachorowalem ani nie czuje bym gorzej sie czul (jakies chroniczne zmeczenie czy cos)
  • Odpowiedz
@Imperator_Wladek: akurat dzisiaj miałem pierwszą dawkę Astra Zenki. Liczę, że lada dzień wszystko się pootwiera, jak będzie opcja to w------e, będę sobie chodził do barów, sklepów czy do kina. Obstawiam, że na lato będzie coraz mniej zachorowań, a do jesieni wyszczepią tyle ludzi, że łącznie z przechorowanymi nie będzie takich wielkich nawrotów jak były niedawno.
Za rok zobaczymy ile miałem racji.
  • Odpowiedz
@Imperator_Wladek: Nie wiem, czy nie przechorowałem bezobjawowo i ciągle nie mam czasu i kasy na test na przeciwciała, ale jak go w końcu zrobię (pewnie w tym tyg) i będę wszystko wiedział szczepię się jak najszybciej
  • Odpowiedz
@Chuseok:
<bardziej czekam na takie teorie jak: paszporty covidowe w różnych miejscach,
Sam się szczepie i namawiam rodzinę ale nie rozumiem Twojego pieprzenia. Przecież o paszportach i segregowaniu ludzi przy dostępie do gastronomii i miejsc publicznych już się mówi i nie na wykopie tylko politycy polski i unii
  • Odpowiedz
Drogi zjadaczu, pisze do ciebie z przeszłości, za dwa półtora tyg otwierają bary i bardzo się z tego cieszę. Jeżeli to czytasz to pamiętaj, że wiedziałeś na czym polega odpowiedzialność i się zaszczepiłeś
  • Odpowiedz
COVID powstał w laboratorium? ✅


@Greg36: ej, ale tego akurat nie wiemy ;) może i powstał, może i nie, to trochę jak ze Smoleńskiem i WTF - nigdy się nie dowiemy jak było, ale niczego to nie zmienia
  • Odpowiedz