Wpis z mikrobloga

@hauser15:
Chłopie chyba już 5 czy 6 raz widze jak wklejasz rozmowy z fake konta chada.
Niezłym wykolejeńcem musisz być skoro trzepiesz kapucyna do tego że laska nie wie z kim pisze. Bo na żywo gdybyś zagadał to z wrzaskiem na psy by zadzwoniła.
  • Odpowiedz
@hauser15:
Ja też nie rozumiem, jaką wartość ma dla Ciebie robienie obcych lasek w #!$%@? nie swoim zdjęciem.

Gdyby właściciel zdjęcia którego używasz wniósł sprawę, to miałbyś wyrok. Zdajesz sobie sprawę?
  • Odpowiedz
Ja też nie rozumiem, jaką wartość ma dla Ciebie robienie obcych lasek w #!$%@? nie swoim zdjęciem.


@Pesadelo: Może po prostu ma z tego dobrą zabawę? Większość dziewczyn na tinderze marnuje czas chłopaków dając im polubienia, a potem unikając randek. W tym kontekście moim zdaniem nie jest niemoralne, że jakiś wykopek odwdzięcza się pięknym za nadobne i marnuje czas lasek udając chada.
  • Odpowiedz
@podrywacz1: Co to za spi3rdolone myslenie? Jak okradnie mnie blondyn to ja mogę okrasc jakiegos blondyna dla sprawiedliwosci?

Op robi to z czystej zlosliwosci bo jest #!$%@? czlowiekiem. Nic dziwnego, że jest sam jak palec.
  • Odpowiedz
@Pierorzek: Spokojnie, tu nie jest mowa o żadnej kradzieży ani nawet jakimkolwiek przestępstwie. Moim zdaniem na portalach randkowych normą jest, że ludzie marnują swój czas (szczególnie różowe czas niebieskich) i OP się po prostu wpisuje w ten kanon.
  • Odpowiedz