Wpis z mikrobloga

W połowie lipca idę na #slub kuzynki. Zaprosiłem koleżankę z pracy. Dzisiaj mi napisała, że ma jedną sukienkę i nie jest w stanie kupić sobie nowej. Odpisałem, że nie ma to dla mnie problemu, bo w sumie co za roznica czy jest sukienka nowa czy stara xd. Ale ona ciągle nie jest przekonana, a nie chce jej stawiać przed sytuacją, że będzie musiała sobie kupować nowa z powodu tego wesela.

Ci sądzicie o tej sukience? Bo dla mnie wygląda super.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #wesele #modadamska
derton778 - W połowie lipca idę na #slub kuzynki. Zaprosiłem koleżankę z pracy. Dzisi...

źródło: comment_1619966149UbVJBKr0scakRbjgLz5Gp7.jpg

Pobierz

Co sądzicie

  • Jest OK 50.0% (4594)
  • Trzeba kupić nową 50.0% (4602)

Oddanych głosów: 9196

  • 223
  • Odpowiedz
@derton778: savoir vivre to nie zabobon. Jeśli przyjdziesz na różowo na stypę wujka, to nikomu pecha nie przyniesiesz, ale będziesz towarzysko obsmarowany. Przyjdziesz na rozmowę o pracę w kąpielowkach? Spoko. Przecież nikt nie zakazuje Ci niczego, nie muszą Cię obchodzić zwyczaje i tradycje, ale są pewne akceptowalne społecznie schematy i można się ich trzymać, jeśli chcemy okazać komuś szacunek.
  • Odpowiedz
@derton778: ale jesteś dzban, ludzie Ci piszą oczywiste rzeczy, żebyś nie jebnął gapy na weselu a ty tu wymyślasz niestworzone historie.
Jak chcesz to idź i sam też załóż najlepiej bialy garnitur, nikt nie daje o to #!$%@?.
Spytałeś się to Ci ludzie dobrze doradzają.
  • Odpowiedz
No ale co mają kąpielówki na rozmowie do pracy do sukienki?


@derton778: jak naprawde nie rozumiesz to Ci wyjaśnie:
biala sukienka u gościa na weselu - nieodpowiedni ubiór
kąpielówki na rozmowie o prace - nieodpowiedni ubiór

mam nadzieje ze teraz wiesz bo prościej sie tego nie da wytłumaczyć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 55
@derton778: nie idzie się w białej na wesele, ale luz, jak to jej stara sukienka, to w rossmanie, są świetne barwniki do pralki za 30 cebul, sam nimi odświeżam i farbowałam białe koszule, bo były już kremowe i zrobiłem sobie niebieską i granatową. No za #!$%@? lasce która zapraszam na wesele nie kupiłbym kiecki. A jak się zdecyduje przefarbować (no bo nie stać jej na nową tak?) to znaczy że jej
  • Odpowiedz
A jakie są inne xD? Może panna młoda ma dać dupy wójtowi podczas pierwszej nocy? Już pisałem że to nie Polska B i ich zabobony.


@derton778: a Polska A nie stosuje zasad savoir vivre'u? Ciekawe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Chyba nie chce z Tobą iść na ten ślub
1. Kobiety absolutnie nie maja tylko jednej sukienki. To niemożliwe.
2. Kobiety wiedza, ze na ślubie tylko panna młoda ma prawo być ubrana na biało. Pokazując te sukienkę mówi Ci ze właściwie nie ma żadnej. A tu patrz punkt pierwszy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 71
@derton778: sukienka fatalna, w dodatku faux pas over 9000, bo biała sukienka na czyimś ślubie to obciach i duży wyraz zakompleksienia brakiem możliwości ubrania białej sukienki na swój własny ślub.

A zagrywka typowa - wybrała najgorszą możliwą opcję (bo nie wierzę, że nie ma innych sukienek), byś jej kupił nową co sama sugeruje pośrednio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@derton778: ale jesteś dzban, ludzie Ci piszą oczywiste rzeczy, żebyś nie jebnął gapy na weselu a ty tu wymyślasz niestworzone historie.

Jak chcesz to idź i sam też załóż najlepiej bialy garnitur, nikt nie daje o to #!$%@?.

Spytałeś się to Ci ludzie dobrze doradzają.


@dobry_wykopek: i krótką koszulę a'la kierowca autobusu xD
  • Odpowiedz