Wpis z mikrobloga

W połowie lipca idę na #slub kuzynki. Zaprosiłem koleżankę z pracy. Dzisiaj mi napisała, że ma jedną sukienkę i nie jest w stanie kupić sobie nowej. Odpisałem, że nie ma to dla mnie problemu, bo w sumie co za roznica czy jest sukienka nowa czy stara xd. Ale ona ciągle nie jest przekonana, a nie chce jej stawiać przed sytuacją, że będzie musiała sobie kupować nowa z powodu tego wesela.

Ci sądzicie o tej sukience? Bo dla mnie wygląda super.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #wesele #modadamska
derton778 - W połowie lipca idę na #slub kuzynki. Zaprosiłem koleżankę z pracy. Dzisi...

źródło: comment_1619966149UbVJBKr0scakRbjgLz5Gp7.jpg

Pobierz

Co sądzicie

  • Jest OK 50.0% (4594)
  • Trzeba kupić nową 50.0% (4602)

Oddanych głosów: 9196

  • 223
  • Odpowiedz
biały i jego odcienie są zarezerwowane dla panny młodej, lepiej niech założy inną bo mogą źle na nią patrzeć


@as92: To jest wesele w Polsce A jak coś, a nie na Podlasiu.
  • Odpowiedz
@derton778: nie wiem, może żeby nie odwracać swoją kreacją uwagi od najważniejszej panny mlodej na weselu. Nawet tu na wykopie kiedyś o tym czytałam. Sama nie wiedzialam że tak to działa xD
  • Odpowiedz
  • 208
@derton778 obyczaj mówi że białego się nie ubiera na czyjeś wesele także powinna sobie załatwić inną kiecke. Chyba że jakby była koleżanką to by zapytała panny młodej czy jej nie przeszkadza, a domyślam się że panny młodej nawet nie zna więc nie powinna bo może nieumyślnie sprawić jej przykrość
  • Odpowiedz
  • 448
@derton778 Idziesz na wesele tej pary i trzeba dopasować się do ich zasad. W domyśle do zasad savoire vivre jeśli nie mówią wprost. Nieważne w jakiej części kraju
  • Odpowiedz