Wpis z mikrobloga

W połowie lipca idę na #slub kuzynki. Zaprosiłem koleżankę z pracy. Dzisiaj mi napisała, że ma jedną sukienkę i nie jest w stanie kupić sobie nowej. Odpisałem, że nie ma to dla mnie problemu, bo w sumie co za roznica czy jest sukienka nowa czy stara xd. Ale ona ciągle nie jest przekonana, a nie chce jej stawiać przed sytuacją, że będzie musiała sobie kupować nowa z powodu tego wesela.

Ci sądzicie o tej sukience? Bo dla mnie wygląda super.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #wesele #modadamska
derton778 - W połowie lipca idę na #slub kuzynki. Zaprosiłem koleżankę z pracy. Dzisi...

źródło: comment_1619966149UbVJBKr0scakRbjgLz5Gp7.jpg

Pobierz

Co sądzicie

  • Jest OK 50.0% (4594)
  • Trzeba kupić nową 50.0% (4602)

Oddanych głosów: 9196

  • 223
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdyby naprawdę chciała iść z Tobą, to kupno sukienki nie byłoby żadnym problemem. Prawie każda baba kocha mieć okazję do wystrojenia się, a tym bardziej do zakupów ubraniowych :)
  • Odpowiedz
@derton778: Po pierwsze sukienka jest ok. Po drugie ona chce, żebyś jej kupił nową i to nawet wypada skoro ją zaprosiłeś. Po trzecie biały kolor narusza savoire vivre. Po czwarte jak jeszcze koleżanki nie drylowałeś w sralnik swoim boltzem a chciałbyś to razem z sukienką kup jej bieliznę.
  • Odpowiedz
stary ona to napisała bo chce żebys jej kupił sukienke w zamian za to ze idzie z toba XD

Tzn moge sie mylic ale wydaje mi sie to wiecej niz pradopodobne


@zapalara: ale po co kupowac jak użyje ją 1 raz i kolejnym razem znowu powie, że raz już ją miała na jakimś weselu? xD
Może lepiej wypozyczyć? xd
  • Odpowiedz
@derton778 bo tak jest i uj :D czarnej podobno też nie. Do mojej pisały koleżanki czy mogą założyć czarną. Oczywiście nie miała z tym problemów. Ale białej akurat nie miała żadna, tak mi się wydaje. Jedna jej przyjaciółka miała sukienkę z secondhandu, kupiona za kilkanaście zl (może to jest rozwiazanie) i też pytała czy może taką założyć xD
  • Odpowiedz
@derton778: A dla czystego poglądu nie może wysłać bez niej?:-P
Tak jak koledzy piszą, sukienka jest ok ale...
Ale...to może być pułapka, bo szuka wymówki by nie iść, albo byś jej kupił sukienkę bo ni uja opie nie wierze, że ma tylko jedną wyjściową...
Zaraz po sukience zobaczysz zaczną się dodatki, buty, kolczyki, pasek, torebka...
Wtedy nie wiem czy taniej nie wyjdzie jedna z pań ze znanego portalu ;-))
(Oczywiście
  • Odpowiedz