Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie: nigdy nie mówcie, że macie kasę. Nie starajcie się tym zaimponować. A nawet jak masz dużo pieniędzy to staraj się wyjść na biednego bez złotówki przy sobie. Odsiejecie gold diggerki i szony. No chyba, że chodzi tylko o seks to wiadomo, że możecie się kreować na bogatego typa.

Co tam to da? Znajdziecie osobę, która będzie lubić/kochać was za to jacy jesteście. Możecie kasę stracić, a gold diggerka pójdzie dalej.

#badoo #tinder #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski
  • 17
  • Odpowiedz
Sam korzystałem i co prawda udało się nawiązać ze 3-4 znajomości, ale ani jedna nie traktowała mnie poważnie jako osobę do spotykania się. Prędzej do wygadania, do wymiany zdania, ale nic ponad to. Zdecydowana większość traktowała jako kolejnego zapychacza, z którym wpadła para i tyle. Trafienie dla faceta bratniej duszy na takich aplikacjach jest niewiele łatwiejsze niż wygrana w totka. Niestety. Większość znajomych odbijała się ze smutkiem nie nawiązując jakichkolwiek znajomości.

@
  • Odpowiedz
Co tam to da? Znajdziecie osobę, która będzie lubić/kochać was za to jacy jesteście. Możecie kasę stracić, a gold diggerka pójdzie dalej.


@bumbp: Nic ci to nie da, bo tacy ludzie nie istnieją. Nigdy nie widziałem modelki z gościem który byłby magazynierem.
  • Odpowiedz
@bumbp: Podstaw sobie co chcesz za magazyniera. Jeśli kobieta nie widzi w tobie pożytku dla siebie, to jesteś dla niej nieatrakcyjny. I żadne biadolenie i dziecinne wmawianie że to ci źli ludzie tak mają ci dobrzy nie, tego nie zmieni.
  • Odpowiedz
@bumbp: Status majątkowy mężczyzny jest dla każdej kobiety ważny. To jest element atrakcyjności mężczyzny. Robienie z siebie biedaka to jest zmniejszanie swojej atrakcyjności w oczach kobiet. Odradzam tę strategię
  • Odpowiedz