Wpis z mikrobloga

@Agatk: Co Ty sobie myślisz dziewczyno? W ogóle co to za pytanie czy ma chociaż 100 zł? Nie ma i już i nic Ci do tego, nie znacie się, pytania nie na miejscu. Na wypłatę ma on ochotę iść i tyle. Ludzie w przenośni czasami tak gadają. Na pewno ma trochę pieniążków, ale potrzebuje na coś innego może? Na leki chociażby? Cokolwiek, nic Ci do tego. Może ma obecnie taka
  • Odpowiedz
@Agatk to weź mu zaproponuj, że nastepnym razem on zapłaci, a nie srasz się na wykopie. Może ma gorszy okres w życiu i tyle. Boże, ja zawsze udawałem biednego jak poznawalem kobiety. Nigdy nie mówiłem, nie pokazywalem ile mam kasy. A wręcz czasem kłamałem jak mało jej mam. A teraz jestem z kobieta która kocha mnie nie za portfel, a za to jaki jestem. O moim majątku dowiedziała się dopiero po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Agatk: Imho rzadko się zgadzam z kobietami, ale tym razem popieram xd. Chcialas podzielic 50/50 wiec fair play. Noi serio, w tym wieku nie mieć 100 zl przy sobie to słabo. I to nawet nie chodzi o sushi, tylko tak ogółem. Gdybym ja pisał z kimś na badoo i dowiedział się że kobieta w wieku 27 lat nie ma 100zł to też bym się zastanawiał wtf XD
  • Odpowiedz
@Agatk Ja tam podziwiam takich ludzi, że nie czują stresu czy coś, tylko sobie tak żyją.

U mnie jak oszczędności w gotówce spadają poniżej 20k to czuję lęk.

Ja mam wtedy tak wielki lęk że zaczynam jest suchary z wodą.
  • Odpowiedz
@Zales360 Wszystko zależy od punktu w którym się znajdujesz, jak mieszkasz z rodzicami to szybko sobie zrobisz poduszkę finansowa, mając nawet nie najlepiej płatna pracę. Jak jesteś sam i musisz mieszkanie wynająć, dźwignąć wszystkie opłaty, przy niskich zarobkach to się nie dziwię, że ma od 10 do 10.
  • Odpowiedz
@Agatk: moim zdaniem wstawanie zrzutu ekranu rozmowy z typem na wykop gdzie jest jego zdjęcie i żalenie się wykopkom, że ktoś nie ma pieniędzy jest mega słabe.

Na Twoim miejscu bym po prostu sama go zaprosiła a on by się mógł odwdzięczyć przy następnym spotkaniu a Ty zamiast tego postanowiłaś zadrwić z chłopka, który ma problemy finansowe.

I pisanie, ze ma 800 zł na nowe buty a nie ma 100
  • Odpowiedz
> Żeby znaleźć sobie kogoś kto odpowiada ci fizycznie, jako kobieta nie musisz nic robić. Nawet grube i brzydkie dziewczyny mają mnóstwo adoratorów.

@DeineVater: Jesteś różową? Bo ja jestem i z mojego osobistego doświadczenia wynika, że tak nie jest. Skąd wy to bierzecie?


@choochoomotherfucker wystarczy nie być toksykiem ani wielkim grubasem, a ty jesteś znana z tego, że siedzisz np. na tagu przegryw, tylko po to żeby się wyżywać
  • Odpowiedz
@Agatk: Drogie buty moga sluzyc przez duzo czasu, mi by bylo szkoda wydac az 800, ale wciaz to lepiej wydany hajs niz na jakies sushi. Ja bym w zyciu nie wydal tyle na randce. Na najlepszej randce na jakiej bylem, wydalem 3, 00 (silownie trzy zlote). Doznalem wtedy olsnienia. A jesli chodzi o goscia to nie wiadomo dlaczego nie ma hajsu przed wyplata, moze mial jakis niespodziewany wydatek. Natomiast fakt,
  • Odpowiedz
@Agatk: Eeee. Zarabiając w Polsce 5 tys na rękę ciężko było coś odłożyć w szczególności jak ktoś żyje sam, a co dopiero w czasach dojebywania gospodarki przez PIS. Wyrozumiałości kobieto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Agatk: weź go olej, bo on tak całe życie będzie pożyczał. Co on sobą reprezentuje? To, że nie umie się obchodzić z pieniędzmi. Ponadto jest niedojrzałym Piotrusiem Panem. Ale zrobisz co zechcesz.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz