Wpis z mikrobloga

Mamy pacjentkę "zero" z indyjskim wariantem koronawirusa

Wszystkich plusujących ten wpis zawołam za pół roku. Czy ta nowa, drapieżna odmiana koronowirusa ponownie sparaliżuje Europę? Czy szczepionki okażą się nieskuteczne? Czy będą nowe masowe lockdowny? Przekonajmy się. Szczerze mówiać trochę mnie ciarki przechodzą jak o tym teraz myślę.

Do zobaczenia za pół roku.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,27037142,zamknieto-domy-zakonne-w-warszawie-i-katowicach-niewykluczone.html

#koronawirus #koronawpolsce #covid19 #ciekawostki #medycyna #szczepienia
  • 60
@buczubuczu: pracuje z hindustani, rozmawiałem dziś z chłopakiem z Indii i pytałem jak to faktycznie u nich wygląda i powiedział że oficjalne statystyki są gówno warte bo nie liczą tych ludzi a wiadomość o ludziach konających na ulicy to nie są fake newsy tylko rzeczywistość. Ale co ważniejsze (dla mnie) to powiedział że osobiście zna sporo osób które zmarło z czego wiele było w jego wieku (27lat). Także tego :/
@Mokrysiusiak3: Mogę potwierdzić. Ten, z którym pracuję w Europie wydawał się mocno zmartwiony, bo ma całą rodzinę na miejscu, a jego ojciec pracuje w szpitalu (choć nie jako lekarz) więc ma informacje z pierwszej ręki i wygląda to u nich naprawdę nieciekawie.