Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1208
Chciałbym wam powiedzieć, że mój pies, Bimber, był naprawdę dobrym psem. Po pierwszej operacji przeciągnął się jakby wstał po spaniu i chciał iść do domu. Zawiedli go weterynarze. Miał strasznego pecha. Zrobiłem wszystko by przeżył. Właśnie mija tydzień od jego odejścia. Moje życie nigdy nie będzie takie samo. Robię ten wpis, żeby pozostał po nim ślad.
#pies #zwierzaczki
czeko0602 - Chciałbym wam powiedzieć, że mój pies, Bimber, był naprawdę dobrym psem. ...

źródło: comment_1619744684CxRPWdu5zZIMMi81ZJxhk9.jpg

Pobierz
  • 61
Zawiedli go weterynarze.


@czeko0602: Nie no sorry Mirku, przykro mi że Twojego psa nie ma już z nami, ale po tym co słyszałem od siostry na wecie to 90% Polaków nie powinno mieć zwierząt xD Badania kontrolne - a po co? a potem ratuj pan burka jak guz jest wielkości pięści xD I jeszcze że tak drogo przecież, bo to oczywiście wina weterynarza że leki dla zwierząt są drogie, a on
To też jest straszne


@Kwazariusz:

straszne, to jest to, ze jako czlowiek nie mozesz o to poprosic swojego lekarza.

Straszne, to jest na sile przedluzac zycie - niezaleznie czy zwierzecia, czy czlowieka. Natura jest nieludzka, ale w naturze taki osobnik bylby szybko pozywieniem dla innych :)
Właśnie przez takie gadanie ludzi po śmierci ich zwierząt weterynarze są jednym z najbardziej narażonych zawodów na samobójstwo.


@qwerttyzz: zdziwiły mnie statystyki jak zobaczyłem, że właśnie wśród weterynarzy jest najwięcej samobójców. Ale według mnie to nie tylko wina takiego pisania, a nawet że to nie jest żadnym poważnym powodem. Wydaje mi się, że jest w tej grupie tylu samobójców, bo ludzie sobie nie do końca zdają sprawę z tego zawodu. Idzie
@CytrynowySorbet: dokładnie to. Taki paradoks że większość ludzi którzy idą na wetyrynarie kocha zwierzęta, a ta ścieżka kariery odpłaca im ciągłym oglądaniem cierpienia, flaków, wystających kości, wypadniętych gałek ocznych i eutanazji zwierzątek które tak kochają. Obstawiam że dobre momenty gdy jakiemuś zwierzątku faktycznie uda się pomóc i wraca do pełnego zdrowia to tak z 30% poważnych przypadków ( ͡° ʖ̯ ͡°)