Wpis z mikrobloga

#covid19 #pandemia #intermarche #patologiazewsi #patologiazmiasta #prawo

Taka sytuacja jak mi sie przydażyła w związku z covidozą.
Byłem dziś około godziny 20:40w sklepie intermarche w Środzie Śląskiej. Miałem założoną maseczkę "na brodacza". Po wejsciu do sklepu po chwili krzyknął na mnie cieć tak ordynarnie: "Maseczka!!!"
No kij mu w oko (dosłownie bo jedno miał oklapnięte, aż mi się go niepotrzebnie jak sie później okazało- szkoda zrobiło.) No i łażę ja tak po sklepie, nie byłem sam, byłem z nieletnią osobą. Cieć musiał sobie we mnie upodobać bo potem jeszcze raz mi zwrócił uwagę w równie chamski sposób. Nie będę się bronił tłumacząc że nie noszę maseczek na zewnątrz a w pomieszczeniach na brodacza - bo mi parują okulary i po prostu się źle oddycha. No nic drugi raz też ją poprawiłem. Za chwilę zsunąłem do domyślnej pozycji brodacza. Stałem już przy kasie gdy mój follower przyszedł i zaczął bluzgać i kazał spier... ze sklepu, na co ja mu powiedziałęm że stoję w kolejce i juz wychodzę. To cham mnie zaczął szarpać (gdzież jego obawa o zdrowie wszak brak dystansu i na dodatek macanie uruchomił) i zaczął mnie ów genlemen wypychać ze sklepu no i ni stąd ni zowąd gonga mi na facjatę sprzedał, zupełnie bez powodu. Okulary oczywiście do zezłomowania. No i ak się dla mnie ta historia skończyła. Póki co. Bo zadzwoniłęm na bagiety, kazali przyjść na komisariat bo tam nikogo nie bedą wysyłać. Na komisariacie w ŚŚ powiedziali że muszę iść na obdukcję i zgłosić się do kierownika tego kołcho... yyy sklepu żeby zabezpieczyli nagranie - bo nie ukrywam że chcę wytoczyć proces sklepowi i cieciowi za naruszenie nietykalności cielesnej. Tak tylko piszę, zobaczcie jak już społeczeństwo jest podzielone że do takich sytuacji dochodzi. Strzeżcie się jednookiego w Środzie Śląskiej on jest ruchliwy niczym fanatyk Ojca Tadeusza na zlocie TVNu...
  • 28
@poszkodowany_nosacz wykopki jak zwykle w formie, gość dostał po mordzie, ale to jego wina, bo miał nałożoną maseczkę na nosacza xD
Jakby to był powód do tłuczenia ludzi to połowa naszego społeczeństwa chodziłaby z wybitymi zębami ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Jak dla mnie to zbyt błahy powód żeby do kogoś wyciągać graby, a jeszcze wykop pochwała, żeś dostał lepę. Gdzie ja żyję.
@Johnny007pl
@prezes_internetu
@SmutnyKowboj
@John_archer
Jesteście #!$%@?, wiecie? Nasluchalisciesie kogoś w tv że macie chodzić na czworakach i chodzicie i nie podoba wam się że ktoś chodzi na dwóch nogach. A co do maseczek to przecież one nic nie dają, kompletnie, nie wstyd wam być idiotami że nie uczyliscie się biologii w podstawówce.? XD Morawiecki żre ośmiorniczki i szydzi z was a wy się czepiacie jakichś szmat xD do tego jesteście idiotami bo
@MisterTwister: dbam o ludzi mi obcych i siebie samego, przestrzegam prawa przy okazji. Jakim trzeba byc debilem, zeby nosic maske na brodzie i to specjalnie!!!! Ps. Flage tez wywiesilem na ostatnie swieto. Szanuje tradycje, szanuje ludzi, nawet za moja wolnosc chwilowo ograniczona. Wiem, ze dla ciebie to nienormalne, ale coz....
@poszkodowany_nosacz: Jak gość z ochrony będzie mieć problemy, a nie Ty, to tracę wiarę w sprawiedliwość. Sorry, możesz być na kwarantannie czy izolacji, albo niedługo się dowiedzieć, że miałeś kontakt z kimś zarażonym. Ochroniarz bronił przestrzegania prawa. Jest napisane w ustawie, że brak maseczki stanowi uzasadnioną podstawę odmowy sprzedaży. Brawo dla ochroniarza, a Ty... brak słów. Mam okulary, mam problemy sensoryczne i noszę nawet FPP2, jak trzeba, to i kilka godzin.