Wpis z mikrobloga

#covid19 #pandemia #intermarche #patologiazewsi #patologiazmiasta #prawo

Taka sytuacja jak mi sie przydażyła w związku z covidozą.
Byłem dziś około godziny 20:40w sklepie intermarche w Środzie Śląskiej. Miałem założoną maseczkę "na brodacza". Po wejsciu do sklepu po chwili krzyknął na mnie cieć tak ordynarnie: "Maseczka!!!"
No kij mu w oko (dosłownie bo jedno miał oklapnięte, aż mi się go niepotrzebnie jak sie później okazało- szkoda zrobiło.) No i łażę ja tak po sklepie, nie byłem sam, byłem z nieletnią osobą. Cieć musiał sobie we mnie upodobać bo potem jeszcze raz mi zwrócił uwagę w równie chamski sposób. Nie będę się bronił tłumacząc że nie noszę maseczek na zewnątrz a w pomieszczeniach na brodacza - bo mi parują okulary i po prostu się źle oddycha. No nic drugi raz też ją poprawiłem. Za chwilę zsunąłem do domyślnej pozycji brodacza. Stałem już przy kasie gdy mój follower przyszedł i zaczął bluzgać i kazał spier... ze sklepu, na co ja mu powiedziałęm że stoję w kolejce i juz wychodzę. To cham mnie zaczął szarpać (gdzież jego obawa o zdrowie wszak brak dystansu i na dodatek macanie uruchomił) i zaczął mnie ów genlemen wypychać ze sklepu no i ni stąd ni zowąd gonga mi na facjatę sprzedał, zupełnie bez powodu. Okulary oczywiście do zezłomowania. No i ak się dla mnie ta historia skończyła. Póki co. Bo zadzwoniłęm na bagiety, kazali przyjść na komisariat bo tam nikogo nie bedą wysyłać. Na komisariacie w ŚŚ powiedziali że muszę iść na obdukcję i zgłosić się do kierownika tego kołcho... yyy sklepu żeby zabezpieczyli nagranie - bo nie ukrywam że chcę wytoczyć proces sklepowi i cieciowi za naruszenie nietykalności cielesnej. Tak tylko piszę, zobaczcie jak już społeczeństwo jest podzielone że do takich sytuacji dochodzi. Strzeżcie się jednookiego w Środzie Śląskiej on jest ruchliwy niczym fanatyk Ojca Tadeusza na zlocie TVNu...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaga20: To ochroniarz niech wzywa policje a nie wymierza sprawiedliwosc wlasnymi rękoma. OP nikogo nie atakował wiec za uderzenie go ochroniarz powinien miec klopoty czsmu bede bardzo kibicowal
  • Odpowiedz
@MisterTwister: tak się wykopki jaracie "hameryką" gdzie oprócz policji, również ochorniarz obiektu wymierzyć może sprawiedliwość - nawet "ołowiem" w łeb. Tak chcecie i marzycie, żeby w PL było jak w Stanach wam pasujących a tu nagle płacz, że pewnie co najwyżej cię szturchnął ochroniarz który miał więcej krzepy niż ty. Do jasnej cholery - kradne coś w sklepie - ochroniarz powinien mi dać wpierd........ (tak jak na filmikach, które kochacie),
  • Odpowiedz
@MisterTwister: kiedyś poznałem super gościa - właściciela 24h sklepu który działa nieprzerwanie od ponad 30 lat - kiedyś trenował boks. Jak byłem dzieciakiem powiedzmy w wieku 20-25 lvl to uważałem, że na miejscu złodzieja poszedłbym do sądu - w skrócie - każdego kto złapał na kradzieży najpierw fotografował, potem pięknie oklepywał na zapleczu a na końcu dzwonił po Policje. Teraz mając więcej lat uważam, że facet robił (i robi nadal)
  • Odpowiedz
@Johnny007pl: Sram na tą calą ameryke i na blm, a OP niczego nie ukradł i nie jest zlodziejem i formalnie nic zlego nie zrobił a klade glowe ze pracownicy sami chodzą z maseczkami na brodzie tak jak panie kasjerki u mnie w biedrze i co, teraz kazdej po kolei wg ciebie ochroniarz powinien dac po mordzie? A skoro tak powolujesz sie na prawo to wiedz ze rozporzadzenie nie ma mocy
  • Odpowiedz
@MisterTwister: galerie handlowe sa prywatnymi placowkami - moga wprowadzac przepisy i ich wymagac, skoncz pier...... o rozporzadzeniach - pewnie jestes jednym z tych, ktorzy tesknia za restauracja, klubem, dyskoteka etc. a ja tesknie za wieloma ludzmi ktorzy zmarlo przez to, ze spoleczenstwo nie umie stosowac sie do prostych zasad i zycia w szanujacym sie spoleczenstwie!!!
  • Odpowiedz
@Johnny007pl: Jestem introwertykiem, siedze w domu i nie chadzam po klubach ale rozumiem ze inni mają inne potrzeby dlatego jestem zwolennikiem zniesienia lockdownu i otwarcia gospodarki, i nie mow mi nic o stosowaniu sie do zasad i spoleczenstwie skoro bronisz bandyte ktory napadł na opa
  • Odpowiedz