Wpis z mikrobloga

Poproszę o plusy dla mojego wiernego rumaka, niezniszczalnego Tribana 100, który po niecałych 3 latach i jakichś 6 tysiącach km (z czego 5k nadawało by się bardziej dla MTB) doczekał się zasłużonej emerytury.

Dziś udało mi się namierzyć i kupić we Wrocku ostatnią sztukę Marin Four Corners, mimo rezygnacji i ku mojemu kompletnemu zdziwieniu, bo rower jest od dłuższego czasu praktycznie niedostępny.

Tym samym pozwolę sobie oficjalnie zdementować pojawiającą się tu czasem opinię, że Triban 100 i jego późniejsze klony jedynie zniechęcą do baranka i podobnych rowerów.

Stalowy Marian już zmiękczył me serce, ale zawsze będę pamiętać o tym pierwszym <3

#wykoptribanclub #rower #gravel #szosa #rowerowywroclaw trochę #chwalesie
Pobierz obar - Poproszę o plusy dla mojego wiernego rumaka, niezniszczalnego Tribana 100, któ...
źródło: comment_1619631571LS1iAdFhmzdBwrRQ8zdknW.jpg
  • 45
@obar: czy możesz się wypowiedzieć jak się taka szosa sprawuje w mieście ? Bardzo upierdliwe są krawężniki kostka itd ? Zawsze miałem szosowy rower ale w małym mieście gdzie zawsze się jechało wszędzie jezdnią i myślę czy szosa do większego miasta będzie miała sens czy pożegnac się z takimi rowerami i jednak cross...
@Krachu: Co kto lubi. Ma bardzo wygodną geometrię i jest z CrMo, przez co odczuwalnie mniej telepie na szutrach i w lasach, a do tego fajnie idzie po asfalcie. Zależało mi na możliwie uniwersalnym rowerze, dlatego nie zdecydowałem się na MTB czy zwykłą szosę z 23c, a doświadczenia z Tribanem dodatkowo mnie zachęciły do gravela.

@Salga: Nigdy nie miałem typowej szosy z np. 23c, ale T100 to dla mnie idealny